پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۹۹۵
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴
نماینده مردم دورود و ازنا از احداث نیروگاه ۴۲ مگاواتی در دورود خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این نیروگاه تا نیمه سال ۱۴۰۲ به شبکه برق کشور متصل می‌شود.
شعار سال: حسین گودرزی درباره قرارداد ساخت نیروگاه ۴۲ مگاواتی دورود گفت: طی دیدار سال گذشته با مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی تقاضای تاسیس دو نیروگاه ۴۲ مگاواتی در جوار نیروگاه فعلی دورود را مطرح کردم که مورد موافقت قرار گرفت.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این مدت با دیدار‌ها و پیگیری‌های مستمر، سرانجام قرارداد احداث نیروگاه گازی مقیاس متوسط در شهرستان دورود با شرکت مپنا نهایی و امضا شد.

وی مدت زمان اجرای این قرارداد را ۲۴ ماه برشمرد و افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این نیروگاه تا نیمه سال ۱۴۰۲ به شبکه برق کشور متصل می‌شود.

گودرزی در پایان یادآورشد: قابل ذکر است ۴۵ سال از ساخت نیروگاه دورود به عنوان اولین نیروگاه برق باختر می‌گذرد و ضرورت احداث نیروگاه جدید حداقل انتظار این شهرستان بود که با پیگیری‌های پیوسته در یک سال اخیر و بعد از دیدار‌ها و پیگیری‌های متعدد سرانجام قرار داد ساخت آن امضا شد.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از فارس، تاریخ انتشار: ۲۶آذر ۱۴۰۰، کد خبر: farsnews.ir/۱۴۰۰۰۹۲۱۰۰۰۸۳۹
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین