پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۲۷۹۱
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از دستگیری معاون شهرداری جیرفت به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه خبر داد.
شعار سال: حسین سلامی از دستگیری معاون شهرداری جیرفت به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه خبر داد و بیان کرد: در این رابطه پنج متهم اعم از پیمانکار و کارچاق کن تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت افزود: پس از دریافت گزارشی از سازمان بازرسی استان کرمان در خصوص جرایم اقتصادی در شهرداری شهرستان جیرفت، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار بازپرس ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در دادسرای عمومی وانقلاب جیرفت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه معاون شهردار جیرفت با قرار بازداشت موقت در زندان بسر می‌برد، بیان کرد: در این پرونده معاون شهردار به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه و یک کارچاق کن به اتهام مشارکت در پولشویی، معاونت در اخذ رشوه و معاونت در اختلاس تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند.

سلامی یادآور شد: این فرد سابقا در سمت سرپرستی شهرداری نیز حضور داشته و بخش عمده این جرایم در آن بازه زمانی رخ داده است.

وی، گفت: همچنین در این پرونده سه پیمانکار به اتهام پرداخت رشوه به کارمند دولت تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند.

دادستان جیرفت با تاکید بر این مطلب که تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد، اعلام کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر عوامل این شبکه فساد نیز صادر شده است.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰، کد خبر: www.ilna.news،۱۱۹۶۱۷۱
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین