پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۵۲۶
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۹
رییس دانشگاه امام صادق (ع) با بیان این‌که یکی از کارکرد‌های اصلی این دانشگاه تربیت نیرو برای نظام است، اظهار کرد: خوشحال هستیم که دانشگاه امام صادق (ع) در این زمینه به توفیقات خوبی دست پیدا کرده است.
شعار سال: حجت‌الاسلام والمسلمین حسینعلی سعدی در پاسخ به سوالی در ارتباط با حضور پرشمار فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در عرصه‌های مدیریتی به خصوص عرصه‌های مدیریت میانی کشور در دولت سیزدهم گفت: مقام معظم رهبری دو کارکرد اصلی برای دانشگاه امام صادق (ع) تعیین کرده‌اند و این دانشگاه براین اساس تاسیس شده است؛ کارکرد اول تولید علوم انسانی اسلامی و کارکرد دوم تربیت نیرو برای نظام است.

وی اضافه کرد: ما خوشحال هستیم که در حوزه مورد اشاره دانشگاه به توفیقات خوبی دست پیدا کرده است.

سعدی افزود: در همه دولت‌ها برحسب اقتضا و درخواستی که وجود داشته فارغ‌التحصیلان این دانشگاه ایفای نقش کرده‌اند و طبیعی است که در یک دولتی اقتضاء وجود و ورود بیشتر فارغ‌التحصیلان ما باشد. علی‌القاعده ما در یک سطح گسترده‌ای این موضوع را شاهد هستیم و این در راستای ماموریت دانشگاه است.

وی در پاسخ به این سوال که به عنوان یک فرد بیرونی از عملکرد فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در عرصه‌های مختلف مدیریتی راضی هستید یا نه؟ اضافه کرد: رضایت نسبی است و در یک حوزه‌هایی رضایت هست، ولی این‌که این به معنای آخر کار و سقف رضایت باشد نه‌خیر.

رییس دانشگاه امام صادق تاکید کرد: علی‌القاعده در حوزه‌های تجربه و اجرا باید این رضایت بیشتر باشد.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری انتخاب، تاریخ انتشار:۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۶۷۳۸۵۳، www.entekhab.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین