پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۸۰۹۴
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
ساداتی نژاد” در گفتگوی زنده از شبکه خبر در خصوص تشکیل میز همکاری سه جانبه برای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه کالا‌های اساسی صحبت کرده است. وزیری که بدلیل اشرافیت پائین بر سیستم کشاورزی کشور، ضعف تیم مدیریتی همراه، اهمال مسلم در اجرای برنامه مصوب برای اخذ رای اعتماد در مجلس، کم اطلاعی از ارتباط اثرات فعالیت بخش کشاورزی بر اقتصاد ملی و بالعکس، مسبب بخشی از مشکلات فعلی کشور است. اگر غیر از این می‌پندارند، ده روز کاری فرصت می‌دهیم تا در دانشگاهی بی طرف، وارد مناظره شویم. بسم الله اگر توانمندی.
شعار سال: وزیر جهاد کشاورزی گفت: از فردا برای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه کالا‌های اساسی، میز همکاری بین سه سازمان‌ها تشکیل می‌شود تا مسائل را در استان‌ها و شهرستان‌ها زیر نظر داشته باشیم و شرایط خوبی بر کشور حاکم باشد.

سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در ارتباط مستقیم با خبر ساعت ۲۱ شبکه خبر در رابطه با موضوع طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه کالا‌های اساسی، اظهار کرد: امشب ما میزبان وزیر صمت و وزیر دادگستری بودیم، این جلسه مشترک با تمام روسای سازمان‌های جهاد کشاورزی، صمت و سازمان تعزیرات در کل کشور برگزار شد تا یک همگرایی و هم افزایی مثبت بین این بخش‌ها، برای فعالیت در استان‌ها باشد.

وی افزود: ما وظیفه تامین، توزیع و نظارت بر بازار را داریم که بسیار مهم است.

ساداتی نژاد با بیان این که در وزارت جهاد کشاورزی هیچ مشکلی برای تامین مرغ، تخم مرغ، روغن و لبنیات نداریم و تمام محصولات در حال تولید است، گفت: از فردا میز همکاری بین سه سازمان‌ها تشکیل می‌شود تا مسائل را در استان‌ها و شهرستان‌ها زیر نظر داشته باشیم و شرایط خوبی بر کشور حاکم باشد.

وی افزود: یکی از مباحثی که در جلسه امشب بررسی شد این بود که در حوزه تامین، اتحادیه‌ها و تشکل‌های که در حوزه کالا‌های اساسی فعال هستند به روسای بانک‌های کشاورزی کل استان‌ها معرفی شوند تا مسائل سرمایه در گردش آن‌ها برطرف شود.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: دامدار کارت روستایی و عشایری تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای خرید نهاده‌های دامی با تسهیلات ارزان‌قیمت مورد توافق قرار گرفت که توسط بانک کشاورزی عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: شرکت پشتیبانی امور دام آمادگی دارد مازاد مرغ، تخم مرغ و دام مازاد دامداران را خریداری کند، همچنین تامین نهاده‌های دامی توسط وزارت جهاد کشاورزی انجام شده و در تامین روغن هیچ مشکلی وجود ندارد.

ساداتی نژاد گفت: ما در تامین روغن و سایر کالا‌ها هیچ مشکلی در کشور نداریم و طرح مردمی سازی یارانه‌ها که توسط ریاست جمهوری در شب گذشته شروع شده است، در گام دوم به خوبی و با همکاری مردم و بنگاه‌های تولیدی پیش خواهد رفت.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که در توزیع و نظارت مشکلی وجود ندارد، ادامه داد: آرامش خوبی در کشور برقرار است و با همکاری هر سه سازمان از فردا شرایط مطلوب تری در کشور به وجود خواهد آمد.
تعداد بازدید : 0
 
دکتر یاسر جبرائیلی، رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام: اینکه می‌گویند یک عده بیشتر مصرف می‌کنند، می‌خواهیم عدالت ایجاد کنیم و یا در دلار ۴۲۰۰ تومانی رانت هست و از این حرف‌ها، همه‌اش داستان است!/ عاقبت بازی با قیمت ارز و انرژی سقوط ارزش پول ملی است/ شاخص عدالت بعد از هدفمندی یارانه‌ها کاهش پیدا کرد و وضع فقیرترین دهک جامعه بدتر شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی و صنایع غذایی ایران، تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۷۵۵۰۸، agna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین