پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۸۰۲
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
شهرستان سمیرم را می‌توان از شهرستان‌های خوش آب و هوای کشور دانست. اما محرومیت‌های این شهرستان و کمبود امکانات، فضای توسعه یافتگی را بشدت تنگ کرده است. حالا سجادی وزیر ورزش با نوعی وعده گویی و شاید- باشد، تیم‌های ملی را به سمیرم برای اردو زدن دعوت نموده و آن را جایگزینی مطلوب برای اردو‌های خارجی دانسته است. عمق برنامه ریزیت رو دوست داریم، آقای وزیر!

شعار سال: وزیر ورزش گفت: سمیرم می‌تواند جایگزین اردو‌های خارجی شود چراکه خوراک از خود کشور و مردم از هم‌میهنان خودمان هستند و هزینه‌ها در کشور خودمان صرف می‌شود، اما این مهم علاوه بر منابع طبیعی نیازمند زیرساخت‌هایی است که خودمان باید فراهم کنیم.
 حمیدرضا سجادی در جمع خبرنگاران در ارتباط با روند بازدید از شهرستان سمیرم اصفهان در جریان سفر خود اظهار داشت: در بیست و پنجمین سفر استانی ریاست جمهوری به اصفهان بنده به عنوان یکی از اعضای هیئت دولت در خصوص سمیرم ماموریت داشتم و با حضور یک روزه در این حوزه از پروژه‌های مختلف این شهرستان بازدید کردیم و در دیدار‌های مردمی و نشست با اقشار مختلف و سرمایه‌گذاران درخواست‌ها، سوالات و نکاتی که مطرح کردند را شنیدیم؛ همچنین در مناطق مختلف این شهرستان به ویژه باغات، مزارع، کارخانه ها، پروژه‌های مختلف و بخش‌های ورزشی آن حضور یافتیم.

وی با بیان اینکه استان اصفهان منشا خیر و برکت در زمینه‌های ورزشی بوده است عنوان کرد: استان اصفهان تیم‌های فوق‌العاده حرفه‌ای در سطوح باشگاهی و سرمایه‌های خوبی از نظر استعداد‌های ورزشی داشته و با باشگاه‌های صنعتی و سایر باشگاه‌های خود نیز پشتیبان ورزش بوده است؛ همچنین این استان به علت قدمت تاریخی و اصالت آن همواره میزبان خوبی بوده است و ما قدردان همه متخصصان، مدیران، مربیان و داوران اصفهان هستیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خدمات ورزشی باید در همه شهرستان‌های اصفهان پراکنده شود گفت: سمیرم می‌تواند کمپ‌های ارتفاع، تیم‌های فوتبال دوندگان، دوچرخه سواران، کوه نوردان را داشته باشد و خاستگاه ورزش‌هایی است که به توان هوازی و استقامتی نیاز دارد.

وی افزود: سمیرم می‌تواند جایگزین اردو‌های خارجی شود چراکه خوراک از خود کشور و مردم از هم‌میهنان خودمان هستند و هزینه‌ها در کشور خودمان صرف می‌شود، اما این مهم علاوه بر منابع طبیعی نیازمند زیرساخت‌هایی است که خودمان باید فراهم کنیم مثل محل اقامت، رفاه ورزشکاران و بخش پزشکی که استان اصفهان توانمندی خوبی در این زمینه دارد.

سجادی خاطر نشان کرد: وظیفه ما حمایت و تشویق مسئولان استان است تا از این برنامه‌ها عقب نمانیم.
وی با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام در استان اصفهان بیان کرد: سرانه ورزشی در کل اصفهان ۴۵ صدم متر است که از متوسط کشور که حدود ۷۵ صدم متر است کمتر است و این میزان جوابگوی استان نیست؛ ما باید تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان داشته باشیم.

وزیر ورزش تصریح کرد: از بودجه‌ای که مجلس برای ورزش درنظر گرفته سپاسگزاریم، اما پروژه‌های ناتمام کشور در حوزه ورزش با این مقدار تمام نمی‌شود و ما باید از کمک‌های خیران و مردم و نیز تمام امکانات قاغنونی خود مثل واگذاری‌ها استفاده کنیم.

وی با اشاره به سایر مباحث موجود در شهرستان سمیرم گفت: بحث راه‌سازی، تامین آب و مهار آن در شش ماه از سال، ایجاد سد و رسیدگی به اوضاع کشاورزی شهرستان از دستورالعمل‌های اصلی است که باید تدبیر شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار:۲۶ خرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۲۷۲۹۸۰۵، www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین