پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۱۵۴۲
تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
مدیران وزارت جهادکشاورزی در نوعی موضع گیری جهت دار به افکار عمومی این گونه القا می‌کنند که در سال زراعی جدید، شاهد افزایش تولید ۲۰ درصدی بدلیل زحمات و اقدامات وزارت جهادکشاورزی هستیم. این در حالی است که از هر کشاورز برنجکار شمالی که بپرسید، خواهند گفت که این افزایش تولید ادعا شده بدلیل از بین رفتن حدود ۳۰ درصد از محصول پارسال بدلیل بارندگی‌های نابجا و نامناسب (در هنگام خوشه دهی محصول و خواباندن ساقه برنج) بوده است. خدا نکند که امسال هم تکرار شود، اما زیاد نمی‌توان مطمئن بود. از آقای مجید حسنی مقدم هم درخواست می‌کنیم، زحمات طبیعت را به پای کار انجام نداده خودشان ننویسند.
شعار سال: مدیران وزارت جهادکشاورزی در نوعی موضع گیری جهت دار به افکار عمومی این گونه القا می‌کنند که در سال زراعی جدید، شاهد افزایش تولید ۲۰ درصدی بدلیل زحمات و اقدامات وزارت جهادکشاورزی هستیم. این در حالی است که از هر کشاورز برنجکار شمالی که بپرسید، خواهند گفت که این افزایش تولید ادعا شده بدلیل از بین رفتن حدود ۳۰ درصد از محصول پارسال بدلیل بارندگی‌های نابجا و نامناسب (در هنگام خوشه دهی محصول و خواباندن ساقه برنج) بوده است. خدا نکند که امسال هم تکرار شود، اما زیاد نمی‌توان مطمئن بود. از آقای مجید حسنی مقدم هم درخواست می‌کنیم، زحمات طبیعت را به پای کار انجام نداده خودشان ننویسند.

مجید حسنی مقدم بیان کرد: امسال حدود ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تن برنج تولید خواهیم کرد که نسبت به پارسال افزایش ۲۰ درصدی دارد؛ لذا با توجه به افزایش عرضه برنج، قیمت نیز کاهشی خواهد بود.
 
تعداد بازدید : 0
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری نود اقتصادی، تاریخ انتشار:۲ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۲۱۴۸۹۹۰، www.90eghtesadi.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین