پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۱۳۷
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹
محمد رضا فرزین مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار پیامی صادر کردند.
شعار سال: ذهن و بصیرت تک تک انسان ها، دریچه‌ای است که از آن جهان و وقایع رخ داده در آن را می‌نگرند و خبرنگاران، با هنر پرداخت واقعی و روایت مسئولانه رویدادها، وظیفه ساختن ذهن انسان‌ها را بر عهده دارند.

دغدغه فراهم کردن خوراک‌های خبری و ارائه تصویر و تحلیل‌های واقع بینانه از رویداد‌های گوناگون و سیراب کردن ذهن تشنه انسان امروزی از حقایق، مسئولیتی است که حساسیت کار خبرنگاران را نشان می‌دهد.

جایگاه این حرفه تا اندازه‌ای رفیع است که به جرات می‌توان گفت هیچ طرح و پروژه و خدمتی توسط دولت نمی‌تواند بدون بسته خبری هوشمندانه و اثرگذار به ثمر بنشیند.

خبرنگاران رسانه‌های کشور با اطلاع رسانی دقیق و حرفه ای، در تک تک موفقیت‌هایی که دولت‌ها در بخش‌های مختلف به ثمر نشانده اند، نقش مهمی را ایفا کرده اند.

کامیابی‌های بانک ملی ایران نیز در تحقق اهداف بلندش برای ارائه خدمات گوناگون به آحاد هموطنان در گوشه گوشه میهن اسلامی مان، مرهون تلاش‌های خبرنگارانی است که صادقانه پا به پای کارکنان این بانک خدوم کوشیده اند تا مسیر ارائه بهتر خدمات، هموار شود.

این تلاش‌های بی وقفه تلاشگران عرصه خبر را می‌ستایم و امید دارم که این قلم‌های خدوم و مسئول در یاری بانک ملی ایران و همه بخش‌های دولتی و غیر دولتی پر توان باقی مانند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت بانک ملی ایران، تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۱۸۵۹۱، www.bmi.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین