پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۳۱۵
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
آیین معارفه سعید مصفا به‌‎عنوان سرپرست شهرداری شیراز با حضور مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، معاونین شهردار و شهرداران مناطق یازده گانه در ساختمان مرکزی شهرداری شیراز برگزار شد.
شعار سال: مهدی طاهری رئیس شورای شهر شیراز در این جلسه از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی سید احسان اصنافی در مسند شهردار سابق شیراز تقدیر و اظهار کرد: اگرچه شورای شهر در شیوه مدیریت با شهردار اختلاف داشت، اما نباید تردید کنیم که اصنافی در فرصت خدمت و امانتی که در دست داشت در شهرداری شیراز زحمت کشید و این به مثابه صدقه جاریه است.

وی با بیان اینکه باید در دست در دست دهیم و از امانت مردم صیانت کنیم، افزود: تمام امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داریم، امانت مردم هستند و کمترین توقع مردم از ما حفظ و درست استفاده کردن از آن‌ها برای خدمت به شهر و شهروندان است.

رئیس شورای شهر شیراز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سیلاب اخیر تصریح کرد: باید مدیریت بحران را بیش از پیش در نظر داشت و برای مواجهه با آن، سناریو و تجهیزات آمادگی مواجهه با آن را مدنظر داشت.

وی همچنین با توجه به ویژگی‌های خاص کلان‌شهر شیراز تصریح کرد: شرایط اجتماعی شهر شیراز ایجاب می‌کند که شهرداری آن همه جوانب را مدنظر قرار دهد.

سعید مصفا سرپرست شهرداری شیراز نیز در این جلسه با تقدیر از تلاش‌های شهردار سابق شیراز و اعتمادی که شورای اسلامی شهر به او برای این مسوولیت داشته است، تصریح کرد: باید در این مدت باقیمانده تا پایان مهلت تخفیف عوارض، تمام توان مجموعه را در راستای مدیریت مالی و درآمدی پیش برد.

وی همچنین بیان کرد: علاوه بر نظم مالی باید به سمت تکمیل پروژه‌ها و حرکت در چارچوب سیاست‌های شورای اسلامی شهر شیراز حرکت کنیم تا از این فرصت خدمت بهترین برآورد را داشته باشیم.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار:۲۳ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۲۶۶۰۰۲، www.ilna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین