پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۴۷۳
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۷
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز در دستور کار بوده و اتباع حاضر در پایتخت شناسنامه دار می‌شوند.
شعار سال: سردار حسین رحیمی در جمع رؤسای کلانتری‌های پایتخت با بیان اینکه ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز در دستور کار است و اتباع حاضر در پایتخت شناسنامه دار می‌شوند، اظهار کرد: باید از همه امکانات و مقدورات با مدیریت صحیح و شایسته در راستای خدمت هرچه بهتر به مردم بهره بگیریم.

وی با تاکید بر اینکه کلانتری‌ها باید ملجا و مامن مردم باشند، افزود: اجازه نمی‌دهیم کسی کوچک‌ترین خدشه‌ای به امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان وارد کند و با اقتدار از امنیت و آرامش جامعه دفاع خواهیم کرد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه کلانتری‌ها باید سرکشی، نظارت و بازدید هدفمند از مال‌ها، مجتمع‌های مسکونی و تجاری، باغ ویلا‌ها و شهرک‌های محدوده استحفاظی خود را به صورت شبانه‌روزی در دستور کار خود قرار دهند، تصریح کرد: لازم است که همکاری و تعامل رؤسای کلانتری‌ها با مردم و معتمدین محله‌های تحت استحفاظ آن‌ها روز به روز ارتقا پیدا کند و در راستای ارتقای امنیت و آرامش هم افزایی و هم آفرینی لازم را داشته باشند.

وی افزود: از آنجا که پیشگیری همواره مقدم بر درمان است لازم است شهروندان نیز همیار و همکار خدمتگزاران خود در فراجا بوده و اقدامات لازم را در بحث پیشگیری از وقوع سرقت داشته باشند که به عنوان نمونه می‌توان با استفاده از ظرفیت نگهبان محله و یا نصب دوربین‌های مداربسته اقدامات مؤثری را در مقابله با وقوع سرقت انجام دهند.

سردار رحیمی با تاکید بر لزوم حضور فعال‌تر رؤسای کلانتری‌ها در مساجد، افزود: رؤسای کلانتری‌ها نیز باید در مساجد و سایر اماکن عمومی حضور پیدا کنند و از نزدیک پاسخگوی دغدغه‌ها و مشکلات شهروندان باشند.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه مردم، ولی نعمت ما هستند، گفت: با همه تلاش و توان خود باید در راستای گره گشایی از مشکلات مردم گام بردارید تا شأن و منزلت مردم به نحو مطلوب رعایت شود.

سردار رحیمی با اشاره به شروع پذیرش و استخدام کادر انتظامی در پایتخت، افزود: لازم است از بین جوانان متعهد و شایسته موضوع جذب و استخدام انجام شود و کسانی جذب و استخدام شوند که مجاهدانه در مسیر خدمت گزاری هرچه بیشتر به مردم تلاش کنند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایمنا، تاریخ انتشار:۲۷ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۵۹۷۶۶۵، www.imna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین