پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۴۸۲۳
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
پیرو تعطیلی مهدهای کودک و پیش دبستانی های استان تهران بدلیل آلودکی هوا در آخرین روز آبان ماه 1401 و با توجه به تداوم آلودگی ها، مدارس ابتدایی شهر تهران بشکل غیر حضوی اقدام به ارایه آموزش در شبکه شاد می نمایند. بنا بر اطلاعیه صادره از معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک این استان نیز بدلیل آلودگی هوا تعطیل هستند.

شعار سال: بر اساس اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوا استان تهران، به دلیل استمرار آلاینده‌ها همه مهد‌های کودک و مراکز پیش دبستانی استان به‌جز مناطق فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس روز سه‌شنبه اول آذر 1401 "تعطیل" است.همه پایه‌های مقطع ابتدایی شهرستان‌های استان تهران در دو نوبت به‌جز مناطق فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس روز سه‌شنبه اول آذر 1401 بصورت "غیر حضوری" و از طریق "فضای مجازی" و در "شاد" برگزار خواهند شد.

تعطیلی دبستان‌های استان تهران روز سه‌شنبه اول آذر 1401

همچنین آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد، با توجه به استمرار آلودگی هوا در کلانشهر تهران و در راستای مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استانداری تهران، در تمام مدارس ابتدایی استان تهران آموزش در روز سه شنبه اول آذر 1401 به صورت مجازی برگزار می شود. لذا با توجه به تداوم آلودگی هوا در روز سه شننبه، در راستای حفظ سلامتی دانش آموزان عزیز، آموزش در تمام مدارس ابتدایی شهر تهران در روز سه شنبه اول آذر 1401 به صورت مجازی خواهد بود.

تعطیلی دبستان‌های استان تهران و البرز در روز سه‌شنبه اول آذر 1401

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز نیز اعلام نمود که مهدهای کودک و پیش دبستانی، این استان به دلیل آلودگی هوا در روز سه شنبه اول آذر تعطیل اعلام شدند.

گفتنی است برای سایر مقاطع تحصیلی، اجرای برنامه های ورزشی و فعالیت بدنی دانش آموزان در زنگ ورزش، هوای آزاد و فضای باز ممنوع است.

لازم به توضیح است که بر اساس تاکیدات و هشدار‌های رئیس مرکز پیش‌بینی و کنترل هوا، از روز دوشنبه تا روز چهارشنبه پایداری هوا بیشتر خواهد شد و نوزیدن باد موجب انباشت آلاینده‌های بیشتر در کلان شهر‌ها خواهد گردید.

تعداد بازدید : 1

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین