پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۰۱۴
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۴
نماینده مردم تهران در واکنش به احتمال قرار دادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی خطاب به اتحادیه اروپا گفت: ممکن است تبعات توطئه اتحادیه اروپا علیه سپاه برای کشور‌های اروپایی قابل تحمل نباشد.

شعار سال: «محمد کوثری» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدید اتحادیه اروپا برای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی، گفت: مسئولان اتحادیه اروپا می‌دانند که این توطئه با تحریک آمریکا و رژیم صهیونیستی طراحی شده است و هیچ منطقی ندارد.

وی گفت: اتحادیه اروپا و کشور‌های اروپایی باید استقلال خود از آمریکا را ثابت کرده و با هر اقدامی علیه سپاه مخالفت کنند؛ اگر آن‌ها خواهان بازگشت به برجام و گفتگو با ایران هستند خوب می‌دانند که این‌گونه اقدامات می‌تواند باب هرگونه گفتگو و مذاکره را ببندد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین تأکید کرد: در صورتی که اتحادیه اروپا در راستای اهداف آمریکا عمل کرده و بخواهد سپاه پاسداران را به عنوان یک نهاد قانونی که مورد احترام ملت ایران است در لیست گرو‌های تروریستی قرار دهد باید به تبعات سنگین این اقدام توجه کند.

وی با تأکید بر اینکه "ممکن است تبعات توطئه اتحادیه اروپا علیه سپاه برای کشور‌های اروپایی قابل تحمل نباشد"، گفت: سپاه پاسداران جزو قدرتمندترین دستگاه‌ها و سازمان‌های بزرگ نظامی دنیاست و اقتدار آن برای هر فرد آگاه در دنیا مشخص شده است؛ اگر دست به این توطئه بزرگ علیه سپاه بزنند ما هم می‌دانیم چه کار کنیم، چون با این اقدام سپاه نه تنها محدود نمی‌شود بلکه ممکن است شرایط طور دیگری رقم بخورد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار:۲۸ دی ۱۴۰۱، کدخبر:۲۸۳۸۹۱۹، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین