پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۹۸۰
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۲
هر روز خبر می رسد که فلان خبرنگار، فلان شایعه ساز ، فلان بلاگر در خصوص پخش شایعات مربوط به پرونده موسوم به مسمومیت سریالی دانش آموزان در فلان نقطعه از کشور، دستگیر شد. آیا سازمان قضایی و ساختار امنیتی کشور نمی دانند که برخورد با شایعه سازان ، ماموریت فرعی این داستان است؟ آیا خدای ناکرده این قصد و نیت وجود دارد که با این نوع برخوردهای سلبی ، صداهای اعتراض کمتر شده و پاسخگویی به فرمان مقام معظم رهبری در این خصوص نادیده گرفته شود؟ صراحتا اعلام می کنیم که اجازه بازی با منافع ملی و تمدنی جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب را به کسی نخواهیم داد. مشفقانه از ریاست محترم قوه قضائیه و دستگاه های محترم امنیتی کشور، تقاضا می کنیم ، فرمان رهبر را محور کار قرار داده و اجازه ترکیب حاشیه ها با اصل داستان حل مسئله و به انحراف کشیده شدن احتمالی داستان را ندهند.

شعارسال: پس از دستگیری تعدادی از عوامل مسمومیت دانش آموزان در مدارس ، برخوردها با سلبریتی ها و شاخ های مجازی که اقدام به شایعه افکنی و التهاب آفرینی می کردند آغاز شد.

دستگیری شایعه سازان ، ماموریت فرعی پرونده مسمومیت های دانش آموزی است، اصل و فرع را تفکیک کنید

 در یکی از اولین اقدامات یکی از شاخ های مجازی معروف در ارومیه با دستور قاطع قوه قضاییه، توسط سربازان گمنام امام زمان عج دستگیر شد. منابع آگاه از دستگیری تعداد دیگری از این افراد در استان های مختلف نیز خبر می دهند و به نظر می رسد عزم دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی برای برخورد با این افراد جدی است.

پایگاه خبری تحلیلی شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت اعتماد، تاریخ انتشار: 19 اسفند 1401، کدخبر: 601414، www.etemadonline.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین