پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۹۹۹
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
وزیر دفاع و پشتیانی نیرو‌های مسلح در مراسم افتتاح سالن تولید جت آموزشی پیشرفته یاسین گفت: این هواپیما دارای ویژگی‌های خاصی است که مهم‌ترین آن طراحی بسیار عالی و بومی آن است که به ما اجازه می‌دهد تا بتوانیم این هواپیما را در بخش‌های مختلف استفاده کنیم.

شعار سال: وزیر دفاع و پشتیانی نیرو‌های مسلح در مراسم افتتاح سالن تولید جت آموزشی پیشرفته یاسین گفت: این هواپیما دارای ویژگی‌های خاصی است که مهم‌ترین آن طراحی بسیار عالی و بومی آن است که به ما اجازه می‌دهد تا بتوانیم این هواپیما را در بخش‌های مختلف استفاده کنیم.

امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی صبح امروز (شنبه ۲۰ اسفندماه) در مراسم افتتاح سالن تولید و رونمایی از نخستین نمونه فروندِ تولید معیار و عملیاتی جت آموزش پیشرفته یاسین، گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی ما در بحث انتقال توان هوایی آموزش خلبانی است به ویژه در نیروی هوایی است که مأموریت دفاع از فضا و هوای کشور را دارد.

وی ادامه داد: آموزش خلبانی از آن با آموزش‌های سطح بالا است که در آن نیاز به هواپیمای آموزشی‌های مختلف نیاز دارد.

وزیر دفاع بیان کرد: همکاران ما در صنعت دفاعی از سال ۹۹ اقدام به طراحی و ساخت هواپیمای جت آموزشی مادون صوت کردند که فروند دوم آن امروز رونمایی شد.

امیر آشتیانی با اشاره به ویژگی‌های هواپیمای یاسین تصریح کرد: این هواپیما دارای ویژگی‌های خاصی است که مهم‌ترین آن طراحی بسیار عالی و بومی آن است که به ما اجازه می‌دهد تا بتوانیم این هواپیما را در بخش‌های مختلف استفاده کنیم به ویژه به عنوان یک هواپیمای رزمی و پشتیبانی هوایی نزدیک.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱، کدخبر: ۷۱۸۴۶۷، www.entekhab.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین