پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۷۱۱۴
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۴
با اعلام وزیر مشاور دولت نجات ملی یمن، جنگ به رهبری سعودی علیه یمن به پایان رسیده است.برخی از منتقدین بازاندیشی در ریشه های ایدئولوژیک و سیاسی این جنگ را خواستار شده اند. سال ها کشتار و جنگ و اتمام داستان با یک دکمه؟

شعارسال: یکی از اعضای دولت یمن وابسته به جنبش انصار الله اعلام کرد که امارات هیات خود را برای آغاز گفتگوی مستقیم با صنعاء به منظور برقراری صلح آماده کرده است.


جنگ یمن تمام شد

به گزارش اسپوتنیک، عبدالعزیز البکیر، وزیر مشاور و یکی از اعضای دولت یمن وابسته به جنبش انصار الله اعلام کرد که امارات هیات خود را برای آغاز گفتگوی مستقیم با صنعاء به منظور برقراری صلح آماده کرده است. البکیر در توییتی نوشت: جنگی که عربستان علیه یمن هدایت می‌کرد پایان یافت و در مورد مسائل انسانی و تحویل حقوق توافق شد و در آینده نزدیک از تمدید آتش بس خبر داده خواهد شد. وی بر آمادگی صنعا برای برقراری صلح بدون کوتاه آمدن از اصول و حقوق مردم یمن تاکید کرد.

 فؤاد الجنید، روزنامه نگار حامی انصارالله نیز از تلاش امارات برای گشودن کانال‌های تماس با صنعا خبر داده و اعلام کرد که در این راستا امارات هیات دیپلمات عالی رتبه‌ای را برای اعزام به صنعا جهت بررسی مکانیزم گشودن این کانال‌های سیاسی آماده کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت دیده بان ایران، تاریخ انتشار: 23اسفند1401، کخبر: 151402،www.didbaniran.ir/ سایر منابع.

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین