پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۷۱۸۲
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
تفاهم‌نامه همکاری مشترک دو جانبه بانک ملی ایران و انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور در راستای گسترش تعاملات و ارتقای سطح خدمات بانکی و افزایش همکاری‌های متقابل به امضای ابوالفضل نجارزاده سرپرست بانک ملی ایران و رضا رستمی کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور رسید.

شعار سال: تفاهم‌نامه همکاری مشترک دو جانبه بانک ملی ایران و انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور در راستای گسترش تعاملات و ارتقای سطح خدمات بانکی و افزایش همکاری‌های متقابل به امضای ابوالفضل نجارزاده سرپرست بانک ملی ایران و رضا رستمی کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این مراسم که با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل و دیگر مدیران و مسئولان ارشد بانک ملی ایران و همچنین مدیران و جمعی از اعضای کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور برگزار شد، ابوالفضل نجارزاده با اشاره به این که بانک ملی ایران با راه اندازی بانکداری جامع حمایت ویژه از اصناف و بنگاه‌های اقتصادی کشور را دنبال می‌کند، اظهارداشت: بانک ملی ایران با ارائه خدمات مالی به اصناف و انجمن‌های صنفی بزرگ زمینه توسعه این شرکت‌ها را فراهم می‌کند.

نجارزاده در این مراسم خدمت رسانی مطلوب و ارائه سرویس‌های موثر به حوزه شرکت‌ها و اصناف تجاری را به عنوان یک وظیفه دانست و اظهارداشت: بانک ملی ایران با نگاه به توسعه کشور و گسترش فعالیت‌های موثر خود علاقمند است خدمات گسترده بانکی و امور مالی را براساس نیاز و درخواست‌ها به شرکت‌ها و اصناف بزرگ به عنوان یکی از سیاست‌های خود ارائه دهد.

وی انعقاد و امضای تفاهم نامه‌ها و قرارداد‌های مشترک را در بانک در راستای تکمیل زنجیره ارزش خواند و افزود: حمل و نقل در کشور یکی از شریان‌های اصلی اقتصاد کشور است که بانک ملی ایران خود را موظف می‌داند با ارائه ابزار‌های مختلف خدمات مالی همانند تسهیلات، سرمایه گذاری، تامین مالی و... پروژه‌های وزارت راه را در کشور برای ساخت بزرگراه، جاده و ... بر عهده بگیرد.

نجارزاده تصریح کرد: بانک ملی ایران به تازگی با طراحی و تدوین بسته‌های متنوع محصولات و خدمات مالی، ریل گذاری جدیدی در راستای مشتری مداری و رفع نیاز‌های مختلف مشتریان ایجاد کرده است.

وی با بیان این که تعامل و همکاری‌های مشترک سازنده و موثر با اصناف بزرگ در کشور یکی از راهبرد‌های بانک است، تصریح کرد: مصمم هستیم با حمایت از اصناف بزرگ به توسعه کشور کمک کنیم.

وی در ادامه این مراسم نگاه خاص بانک به مسائل زیربنایی کشور را از دیگر اهداف بانک عنوان کرد و افزود: با تمام توان برای تجهیز و نوسازی حمل و نقل جاده‌ای کشور قدم خواهیم برداشت.

وی این تفاهم نامه همکاری را اثربخش خواند و افزود: این مشارکت منجر به ارزش آفرینی و اثربخشی بیشتری خواهد شد.

در این مراسم رضا رستمی کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور نیز ضمن تقدیر از نگاه حمایتی مدیریت بانک ملی ایران اظهارداشت: استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بانک ملی ایران برای رفع نیاز‌های ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا در کشور لازم و ضروری است.

وی گفت: حمایت‌های بانک ملی ایران از رانندگان در کشور بدون شک می‌تواند مایه خیر و برکت باشد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پورتال خبری بانک ملی ایران، تاریخ انتشار:۲۴ اسفند ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۹۱۳۶، www.bmi.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین