پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۸۰۴۴
تاریخ انتشار : ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۷
امید قالیباف از پول های کثیف حرف می زند، از گروهی در داخل حرف می زند که صاحبان پول های کثیف هستند و قصد ضربه زدن به وزیر صمت و دولت را دارند. امید قالیباف طوری حرف می زند که انگار دستگاه نظارتی و امنیتی کشور هویج است. امید قالیباف از گل و بلبل بودن شاخص های عملکردی وزیر صمت می گوید و عمه بیچاره یک بنده خدایی دائم غصه دار است که چرا سبب افزایش قیمت خودرو شده ، چرا وضعیت واگذاری معادن کوچک و متوسط کشور اینگونه است،چرا مافیای خودرو و مونتاژ کارها می توانند در روز روشن جنس چینی را به چند برابر قیمت بین المللی بفروشند. طفلک عمه جان. آقای قالیباف، متاسفانه این شیوه صحبت کردن شما ، ما را به درست یا غلط یاد فردی بنام کیانوش جهانپور سخنگو و مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت می اندازد.

شعارسال: امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت مدعی است که حملات رسانه‌ای به وزارت صمت کاملا برنامه ریزی شده است فعلا سکوت می‌کنیم، تا شرایط بدتر از این نشود. می‌خواهند برخی نقاط اساسی کشور را ناکارآمد جلوه دهند. جناب امیدخان قالیباف، تو اگر چیزی در چنته داشتی، طرف را رسوای دو عالم و بی آبرو کرده بودی اخوی. روحیات تو را بیشتر از تو نباشد، در حد خودت می‌شناسیم.
مدعی است که پول‌های کثیف خرج تخریب وزیر صمت در رسانه‌ها می‌شود؛ می‌دانیم از کجا منبع پول خرج می‌کنند تا فاطمی امین را بزنند، اما فعلا سکوت می‌کنیم! باشه اخوی، هر وقت تمایل داشتی، حرف بزن ما هم بدونیم.

شیوه صحبت کردن امید قالیباف،ما را یاد کیانوش جهانپور انداخت

تعداد بازدید : 11
 
اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال،برگرفته از منابع گوناگون
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین