پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۸۹۸۳
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۵
نماینده شهرضا و دهاقان در مجلس از رئیس‌جمهور پرسید آقای رئیسی آیا از صحت اطلاعات ارسالی اقتصادی که به شما می‌رسد، اطمینان دارید؟ آیا از وضعیت کمبود شدید آرد به ویژه در شهرهای مسافرخیز اطلاع دارید؟

شعارسال: سمیه محمودی، نماینده شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی در تذکری در صحن علنی از رییس‌جمهور پرسید آیا از صحت اطلاعات اقتصادی اطلاع دارد؟

آقای رئیسی آیا از عدم تأمین دارو برای بیماران سرطانی خبر دارید؟ مردم بدانید سیاست دولت عدم پرداخت تسهیلات است؛ شرمنده‌ام

محمودی گفت: از این مجمع می‌خواهم نظر خود را در خصوص شفافیت قوای سه‌گانه هر چه سریع‌تر به صورت شفاف اعلام کند و اگر خوب است که بگویند و اگر بد است از رفتارهای عوام‌ فریبانه با راه‌اندازی سامانه‌های مختلف دست برداشته شود.

محمودی گفت: آقای رئیسی آیا از صحت اطلاعات ارسالی اقتصادی که به شما می‌رسد، اطمینان دارید؟ آیا از وضعیت کمبود شدید آرد به ویژه در شهرهای مسافرخیز اطلاع دارید؟ آیا از عدم تأمین دارو برای بیماران خاص و سرطانی مطلع هستید؟ از مشکلات بازنشستگان چیزی می دانید؟ مردم بدانید سیاست دولت عدم پرداخت تسهیلات است و از این شرایط عذرخواه و شرمنده‌ام.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت مدارا، تاریخ انتشار: 8خرداد1402، کدخبر: 246129، www.modara.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین