پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۹۲۲۸
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۷
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر مشخص شود عوامل فیلم‌های سینمایی با شبکه‌های ماهواره‌ای که فیلم آن‌ها را تبلیغ می‌کنند، نسبتی دارند، با آن‌ها برخورد می‌شود.

شعار سال: محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره تبلیغ برخی فیلم‌ها و سریال‌های تولید داخل در شبکه‌های ماهواره‌ای اظهار کرد: اگر خود مجموعه آن فیلم این تبلیغ را داده باشد بلافاصله برای آن‌ها محدودیت ایجاد می‌کنیم.

جناب وزیر ارشاد، هم تو رابطه تبلیغ فیلم های سینمایی با GM TV رو می دونی ، هم ما و هم اونا !
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: تهیه کننده و عوامل آن فیلم‌ها اعلام می‌کنند هیچ نسبتی با آن شبکه‌ها که فیلم آن‌ها را تبلیغ می‌کنند، ندارند. دوستان ما بررسی می‌کنند و اگر مشخص شود آن‌ها نسبتی با هم دارند، با آن‌ها برخورد می‌شود. این بررسی در کمیته حقوقی سازمان سینمایی ما در حال انجام است و من هم حساس هستم و گفته‌ام پیگیری شود، ولی استدلال عوامل فیلم هم قابل قبول است، چون منفعتی ندارد پس چرا باید این کار را بکنند؟ دوستان ما هم دارند تمهیداتی می‌اندیشند که جلوی این کار را بگیرند.

 

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از همشهری آنلاین، تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲، کدخبر: ۷۶۵۵۶۴، www.hamshahrionline.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین