پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۰۰۱۱
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۸
جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در ساختمان صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی برگزار شد. پس از گذشت حدود ۲ ساعت از آغاز جلسه، رضا درویش، مدیرعامل سرخ پوشان به شکل عجیبی از ساختمان خارج شد.مدیرعامل پرسپولیس پس از پایان جلسه هیئت مدیره، درحالی که روی صندلی عقب ماشین خوابیده بود از دست خبرنگاران و پاسخگویی به آنها فرار کرد.

شعار سال: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به شکلی عجیب از نشست هیات مدیره این باشگاه خارج شد.

فرار پنهانی؟! مدیرعامل پرسپولیس از دست خبرنگاران + فیلم
جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعت ۱۱ امروز در دفتر حسین شهریاری، رئیس هیئت مدیره این باشگاه در ساختمان صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی برگزار شد.

پس از گذشت حدود ۲ ساعت از آغاز جلسه، رضا درویش، مدیرعامل سرخ پوشان به شکل عجیبی از ساختمان خارج شد.

در این لحظه پس از باز شدن درب پارکینگ، اتومبیل درویش از ساختمان خارج شد و راننده درویش پشت فرمان قرار گرفت. البته خود مدیرعامل پرسپولیس با کشیدن کت روی سرش روی صندلی عقب دراز کشیده که حاضر به پاسخگویی به خبرنگاران و برخی هوادارانی که خود را به محل رساندند نشد.

حتی وقتی اهالی رسانه پشت چراغ قرمز از درویش خواستند لحظاتی درمورد جلسه امروز صحبت کند، او توجهی به این امر نشان نداد.

تعداد بازدید : 7

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار:۱۲ تیر ۱۴۰۲، کدخبر: ۸۴۸۳۷۸۹، www.yjc.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین