پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۰۹۵۵
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۲
سخنان قدیمی دبیر شورای عالی مناطق آزاد که البته در آن زمان مسئولیت دولتی نداشت مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. برخی نیز یادآور شده اند که جایی به نام اتاق سرمایه‌گذاری خارجی (یا حتی اتاق سرمایه‌گذاری) در امارات وجود ندارد!

شعار سال: سخنان قدیمی دبیر شورای عالی مناطق آزاد که البته در آن زمان مسئولیت دولتی نداشت مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. برخی نیز یادآور شده اند که جایی به نام اتاق سرمایه‌گذاری خارجی (یا حتی اتاق سرمایه‌گذاری) در امارات وجود ندارد!

تناقضات در صحبت‌های عبدالملکی، دبیر شورای عالی مناطق آزاد ، قبل و بعد از مسئولیت دولتی + فیلم
عبدالملکی در سال ۹۷: سرمایه خارجی یک حرف بیخود و یک دروغ بزرگ برای استثماره و هیچ کشوری با سرمایه خارجی توسعه پیدا نکرده!

عبدالملکی در سال ۱۴۰۲: اتاق سرمایه‌گذاری امارات گفته تا ۱۰۰ میلیارد دلار بر طرح‌های ما سرمایه‌گذاری خواهد کرد

این سخنان قدیمی دبیر شورای عالی مناطق آزاد که البته در آن زمان مسئولیت دولتی نداشت مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

برخی نیز یادآور شده اند که جایی به نام اتاق سرمایه‌گذاری خارجی (یا حتی اتاق سرمایه‌گذاری) در امارات وجود ندارد!

تعداد بازدید : 5

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت دیدبان ایران، تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۴۰۲، کدخبر: ۱۶۱۱۰۷، www.didbaniran.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین