پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۱۷۶۷
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۵
چقدر عملکرد و فشارهای وارده بر حوزه قانونگذاری جریان سیاسی خاص در کشور افتضاح است که اینترنت نامحدود رایگان هم بعنوان اپشن در این کشور به حساب می اید. به والله اعظم ( قسم جلاله) و مالک بودن دنیا و آخرتی خداوند ، با گروه خوارج و آسیب جریان نفاق و نفوذ مواجه هستیم. منطقش این است که برای آنکه چشم تان به صحنه خاص نیفتد، بینایی تمام چشم ها را باید با چسب محدود کرد؟! مدیرعامل پرسپولیس واقعا از چه چیزی می گوید؟ خداوند همه ما را هدایت کند ان شاالله.

شعارسال: عرصه آنقدر تنگ شده که اینترنت رایگان نامحدود بدون فیلتر، آپشن حساب می‌شود. آیا با خودتان اندیشیده اید که چرا کشوری با تاریخ ۸ هزار رساله و بیشتر، تمدن سازی ۱۴۰۰ ساله اسلامی- ایرانی و امید و باور به موج چهارم شناخت بشری و ابرقدرتی در موج چهارم (تلفیق دین و علم)، اینگونه ذلیل اقدامات برخی گروه‌های سیاسی محدود اندیش و جزم نگر دارای تندروی‌های بنیادگرایانه شده باشد؟

مدیرعامل پرسپولیس مدعی شده است که هماهنگ کردیم بازیکنان النصر در ایران اینترنت نامحدود و رایگان در اختیار داشته باشند!

تعداد بازدید : 2


اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین