پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۲۸۹۶
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۹
بیست و هشتم آبان ماه بود که پایگاه تحلیلی خبری شعار سال در خصوص ارایه لایحه بودجه ۱۴۰۳ ، قبل از تصویب برنامه هفتم توسعه موضع گیری نمود و هشدار کارشناسی داد. امروز خبر می رسد که علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفته است که با درخواست مجلس ارائه سند لایحه بودجه ۱۴۰۳ به بعد از تصویب برنامه هفتم موکول شد. پایگاه تحلیلی خبری شعار سال از مجلس و دولت، برای این دقت نظر و توجه به هشدارهای کارشناسی، تشکر می کند.

شعارسال: علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در مورد زمان تحویل بودجه سال آینده گفت: لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ که از سوی دولت نهایی شده و قرار بود امروز با حضور رئیس‌جمهور تقدیم مجلس شورای اسلامی شود، با درخواست هیات رییسه محترم مجلس شورای اسلامی و با توجه به عدم بررسی بخش نهایی برنامه هفتم توسعه، به جلسه بعد از اتمام بررسی برنامه هفتم توسعه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی موکول شد.

تشکر از دولت و مجلس برای تغییر زمان تسلیم لایحه بودجه ۱۴۰۳ به مجلس

براساس آنچه برخی نمایندگان مجلس اعلام کرده‌اند به احتمال زیاد بررسی برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی تا آخر هفته به اتمام می‌رسد.

امروز نیز براساس گفته سخنگوی اقتصادی دولت، نامه رسمی ارسال بودجه به مجلس ارسال شده و مراسم رسمی که آقای رییس جمهور نیز در مورد جزییات و تفصیل جهت گیری ارایه می‌کنند، در اولین جلسه رسمی مجلس بعد از پایان بررسی برنامه هفتم صورت می‌گیرد.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 30آبان1402، کدخبر: 14020830000088، www.farsnews.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین