پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - 2024 April 15
کد خبر: ۳۹۲۹۶۲
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۶
خبر می‌رسد که شرکت ارتباطات سیار ایران با انتخاب هیأت داوران سیزدهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری (فعلا کاری به نقد سیزدهمین اجلاس و فرآیند داوری نداریم)، شایسته دریافت تندیس ملی رضایتمندی مشتری شد. مبارکت تان باشد ان شا الله. اما ما هم مشتری و هم سهامدار همراه اول هستیم و با توجه به نوع رفتار خدمات رسانی و مدیریتی این پراتور نسبتا انحصاری، شما را لایق دریافت این تندیس نمی‌بینیم. مستند صحبت می‌کنیم تا اگر شائبه و شبه‌ای بود به مستندات سازمان رگولاتوری و ثبت شکایت‌ها مراجعه کنید. چند ماه باید طول بکشد تا همراه اول به اعتراض شما برای قطع مکالمه چندباره در یک تماس پاسخگو باشد؟ چندبار باید به همراه اول گفت که روز و ساعت ارسال پیامک اطلاع رسانی در خصوص بدهی مشترک اهمیت دارد و ارسال پیامک در بعضی ساعات و روزها، مصداق خانواده آزاری است نه اطلاع رسانی. چندبار باید بگوییم که دعوت این نماینده مجلس و ان نماینده مجلس و هدیه دادن و به اصطلاح نمک گیر کردن را نمی‌توان بعنوان سیاست کاری قلمداد کرد و در دید ما آلوده سازی غیرمستقیم تعریف می‌شود. آقای همراه اول، ما مشتری سهامدار هستیم و بالا و پائین کردن صورت‌های مالی شما هم حق ماست، هزینه تبلیغاتی شما چقدر است برادر؟ چه امتیازی در خصوص شفافیت مالی و شیوه هزینه کرد به خودتان می‌دهید؟ جایزه ات مبارکت باشد، اما در دید ما (به غلط یا درست)، یک جور‌هایی شبیه مدارک خریداری شده از بعضی دانشگاه هاست. امیدواریم صراحت گفتار ما اسباب رنجش را فراهم ننموده و به کسی و جایی برنخورده باشد. خصوصا دوست عزیزمان جناب اخوان بهابادی.

شعارسال: به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سیزدهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری یکشنبه شب (۵ آذر ۱۴۰۲) با هدف تجلیل از برند‌های مشتری مدار و مسوولیت پذیر در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما و با حضور برخی مدیران دولتی، چهره‌های سیاستگذار حوزه تجارت و فعالان کسب و کار برگزار شد.

آقای همراه اول ما هم یک مشتری هستیم و بنظر ما ،تندیس رضابت مشتری برازنده تو نیست

هیأت داوران این دوره از رویداد که هر ساله درصدد تجلیل از برند‌های پیشتاز مشتری مدار و مسوولیت پذیر هستند، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) را شایسته دریافت نشان و تندیس ملی رضایتمندی مشتری دانست.

با توجه به اینکه مشتری مداری در دنیای امروز به عنوان یک مزیت مهم رقابتی برای شرکت‌ها و کسب و کار‌ها به حساب می‌آید، برخی محور‌های شاخص این همایش شامل «آشنایی با تکنیک‌های جهانی تعامل با مشتریان و ذی نفعان بنگاه ها»، «مزایای بکارگیری ارتباط صحیح با مشتری و مشتری محوری در سازمان ها»، «شناسایی شاخص رضایت پرسنل و مشتری بر افزایش سود سازمان»، «شناخت نقش رضایتمندی مشتریان در چالش‌های کسب و کار»، «چگونگی کاهش فاصله ارتباطی و تعامل بیشتر با مدیران، کارکنان و مشتری در راستای افزایش ضریب رضایت در تمامی سطوح و افزایش بهره وری سازمان» بود.

همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور همواره با تأکید بر شاخص‌هایی نظیر «افزایش نرخ جذب مشترک با ارائه سرویس‌های دیجیتال جدید»، «ارتقای سطح وفاداری مشترکان»، «بهبود بهره وری»، «افزایش رضایت کارکنان»، «ارتقای جایگاه برند» و «حفظ جایگاه پرچمداری در بازار رقابتی»، سعی کرده نرخ رضایت مشتریان خود را در بالاترین سطح حفظ کند.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت همراه اول، تاریخ انتشار: 5آذر1402، کدخبر: 2520301، mci.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین