پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۳۱۷۲
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
بلوک ۵۱درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس در روز سه‌شنبه، ۱۲ دی‌ماه امسال از طریق بازار پایه فرابورس ایران به فروش می‌رسد. بسیاری از تحلیل گران معتقد هستند با توجه به وضعیت اقتصادی این تیم ها و رانت ها و بدهی ها و سو مدیریت های پیشین ، امکان خریداری تیم توسط خریدار واقعی وجود نداشته و خرید و فروش این تیم ها شاید با رویکرد پشت پرده تداوم رانت بازی ها به شیوه جدید همراه باشد. مثلا خریداری بخش عمده سهام را خریداری نموده و مدیریت را در دست گرفته و با صورت های غیرواقعی ارایه شده، باعث خروج پول از سهام در دست دولت شود. موضوعی که جای دارد، سازمان های نظارتی روی ان حساس باشند.

شعارسال: تعداد ۵ میلیارد و ۳۶۲ میلیون و ۶۵۷ هزار و ۶۵۰ سهم معادل ۵۱ درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام) متعلق به وزارت ورزش و جوانان، توسط سازمان خصوصی‌سازی به‌صورت نقد و شرایطی در روز سه‌شنبه، ۱۲ دی‌ماه امسال از طریق بازار پایه فرابورس ایران به فروش می‌رسد.

مزایده بلوک ۵۱درصدی پرسپولیس ۱۲ دی‌ماه برگزار می‌شود +جزئیات

بر اساس این گزارش، قیمت پایه هر سهم این بلوک "پرسپولیس" برای این عرضه، معادل قیمت تابلوی فرابورس در روز عرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به‌اضافه ۱۱۰ درصد به‌شرط آنکه از ۳۹۴۶ ریال کمتر نباشد، تعیین شده است.

قیمت کل پایه این بلوک ۵۱ درصدی نیز تعداد سهام قابل عرضه، ضربدر قیمت پایه هر سهم معادل قیمت تابلوی فرابورس در روز عرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به‌اضافه ۱۱۰ درصد به‌شرط آنکه از ارزش ۲۱ هزار و ۱۶۱ میلیارد و ۴۷ میلیون و ۸۶ هزار و ۹۰۰ ریال کمتر نباشد، عنوان شده است.

همچنین سپرده حضور در رقابت میان خریدار این بلوک باشگاه پرسپولیس، تعداد سهام قابل عرضه، ضربدر ۱۰ درصد، ضربدر قیمت پایه هر سهم معادل قیمت تابلوی فرابورس در روز عرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به‌اضافه ۱۱۰ درصد به‌شرط آنکه از ارزش ۲ هزار و ۱۱۶ میلیارد و ۱۰۴ میلیون و ۷۰۸ هزار و ۶۹۰ ریال کمتر نباشد، می‌باشد.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 25آذر1402، کدخبر: 3007140، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین