پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۵۳۶۴
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۰
«محمد باقر ذوالقدر» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی حکمی «سید محسن دهنوی» را به ریاست مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی نظام منصوب کرد. آیا جا ندارد از آقای ذوالقدر در این خصوص پرسش شود؟ سال های سال کم تدبیری های محسن رضایی ، دبیرخانه و سند چشم انداز نظام را در محاق قرار داد. آیا مجددا قصد تکرار این موضوع را داریم؟

شعارسال:«محمد باقر ذوالقدر» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی حکمی «سید محسن دهنوی» را به ریاست مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی نظام منصوب کرد.

در حکم سید محسن دهنوی آمده است: نظر به شایستگی، توانمندی و تجارب ارزشمندتان به موجب این حکم، به مدت یکسال به عنوان رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی نظام منصوب می‌شوید.

انتصاب «سید محسن دهنوی» به ریاست مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی نظام  با حکم «محمد باقر ذوالقدر» دبیر مجمع تشخیص مصلحت

یاسر جبرائیلی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «از امروز آقای سید محسن دهنوی مسئولیت «مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی نظام» را بر عهده گرفتند. ضمن تبریک به ایشان، از خدای متعال موفقیت‌شان را در این مسئولیت خطیر مسئلت دارم.»

دهنوی نیز در واکنش به این توییت جبرائیلی در حساب کاربری خود در ایکس، نوشت: «خداقوت میگم به شما بابت تلاش‌های مؤثر و مفید در مرکز. امیدوارم در پیشبرد ماموریت‌ها همچنان به ما، مرکز و مجمع کمک کنید. تمام تلاش همه ما برداشتن گام‌های موثر در اجرایی شدن سیاست‌های کلی نظام است.»

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از پرسون، تاریخ انتشار: 17تیر1403، کدخبر:705776، purson.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین