site traffic analytics اگر قوه قضائیه به موقع عمل می کرد؟!!! | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۴۳۵۶۸
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
انتظار مردم در نظام اسلامی از قوه قضائیه آن است که آن قوه عریض و طویل، اجازه ندهد، زیاده خواهان و اشرافیتی که از غفلت دستگاهای نظارتی ثروت حرام اندوخته، در حاشیه امن قرار گیرند و لذا ملت ایران باور نداشت، که وقتی تخلف وزیر، وکیل، مدیر کل و معاون رئیس جمهور و فرزند رئیس جمهوری رسانه ای و اسناد آن منتشر شود، اما مدعی العموم به آن بی توجهی نماید! چرا؟!

شعار سال:

دیشب(5 دی 95) وقتی برنامه زنده جهان آرا از شبکه افق را بیننده بودم، آقای مهدی نصیری روزنامه نگار انقلابی که در دهه هفتاد، هفته نامه صبح را منتشر می کرد، وقتی اسناد گسترده برخی از وزراء و مدیران متخلف هاشمی رفسنجانی را افشاء کرد و دادگاه رسیدگی کننده، شکایت دولت را وارد ندانست و برای ایشان برائت صادر شد، اما شاهد اقدام قوه قضائیه در برخورد قانونی با متخلفین دولت سازندگی آقای رفسنجانی نبودیم!

اگر قوه قضائیه در دهه هفتاد به وظایف ذاتی خود عمل می کرد، هیچگاه شاهد شکل گیری زنجیره فاسد جریان زر و زور و تزویر نبودیم و برخی از وزراء متخلف جناب رفسنجانی در حاشیه امن قرار نمی گرفتند و قریب 13 میلیارد دلار ملت ایران بخاطر اخذ رشوه توسط فرزند متخلف آقای رفسنجانی(مهدی) با امضاء وزیر فعلی نفت، در پرونده کرسنت محکوم نمی گردید! و لذا بخاطر عدم رسیدگی به موقع قوه قضائیه، دولت لیبرال جناب روحانی، سخن گفتن در خصوص پرونده کرسنت را در شورای عالی امنیت ملی کشور ممنوع کرد، چرا؟!!!!!

اگر قوه قضائیه به موقع عمل می کرد، شاهد غارت اموال ملت توسط دزدان با چراغ، در بانکها نبودیم! و دریافت حقوقهای نجومی را نامشروع می داستند! و فتنه سال 88 توسط جریان اشرافیت و برخی از خواص حرامخوار با هدایت شیطان بزرگ سازماندهی نمی شد!!!!!

پایان این وجیزه به سخنان آقای بدری مجری برنامه جهان آرا اشاره می کنم که گفت: «یک بار دیگر این سئوال و موضوع عجیب را بازگو می‌کنم و دلم می‌خواهد کسانی که این برنامه را می‌بینند یک‌بار دیگر روی آن فکر کنند که چطور ممکن است رسانه‌ای در باره فساد اداری و اقتصادی در دستگاه‌های دولتی افشاگری کند و بعد از طرف آنها تکذیب شود و بعد هم شکایتی صورت بگیرد و دادگاهی تشکیل شود و وقتی این حرف‌ها در دادگاه بررسی و معلوم شد که این حرف‌ها درست است و واقعاً این اتفاقات افتاده است، هیچ‌کس یقه آن وزیر را از 20 سال پیش تا حالا نگرفته است.»

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از وبلاگ وزن سیاسی، تاریخ انتشار 6 دی 1395، کد مطلب:- : vaznesiasy.parsiblog.comwww.


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین