پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۵۹۶۴
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع ستی و گردشگری استان تهران از راه‌اندازی کمپین «من صنایع دستی عیدی می‌دهم» در روزهای آخر سال خبر داد.

شعار سال: رجبعلی خسروآبادی اظهار کرد: این کمپین با هدف فرهنگ‌سازی استفاده از تولید داخلی و حمایت از هنرمند صنایع دستی راه‌اندازی شده است. صنایع دستی سمبل تولید داخلی است، زیرا هنر و فرآیند تولید آن، خاستگاه ایرانی دارد.

او ادامه داد: هنر اصیل ایرانی برگرفته از فرهنگ، باور و اعتقادات مردم این سرزمین است که در طول صدها سال شکل گرفته، پس استفاده آن در هر خانه‌ای می‌تواند موجب آرامش و تلطیف فضا شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از همشهریان خواست در خریدهای سال نو، صنایع دستی را زینت‌بخش سفره هفت‌سین و خانه خود قرار دهند.

خسروآبادی گفت: مسابقه عکاسی برای ترغیب شهروندان در نظر گرفته شده که در آن همه برنده خواهند بود و تنها کافی است در صورت استفاده از صنایع دستی در سفره هفت‌سین خود، عکس آن را برای ما ارسال کنند تا برنده یک تور تهرانگردی شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی از شرایط این مسابقه به نشانی tehran.ichto.ir مراجعه کنند.

با اندكي تلخيص و اضافات برگرفته از خبرگزاري ایسنا، تاریخ انتشار: 28 اسفند 1395، کد مطلب: 95122817564:www. isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین