پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۷۰۴۰۸
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
یک سوم خاویار کشور در شهرستان تالش در استان گیلان تولید می شود. تالش دارنده رتبه نخست تولید خاویار در کشورمدیر کل شیلات استان امروز با بیان اینکه سالانه سه هزار و ۱۰۰ کیلوگرم خاویار در کشور تولید می شود گفت : هزار کیلو گرم از این مقدار خاویار در مزارع پرورش ماهیان خاویاری تالش تولید می شود.

شعار سال: تالش دارنده رتبه نخست تولید خاویار در کشورمدیر کل شیلات استان امروز با بیان اینکه سالانه سه هزار و ۱۰۰ کیلوگرم خاویار در کشور تولید می شود گفت : هزار کیلو گرم از این مقدار خاویار در مزارع پرورش ماهیان خاویاری تالش تولید می شود.

شعبانی با اشاره به اینکه۴۷ مزرعه از ۹۰ مزرعه پرورش ماهیان خاویاری کشور در گیلان است افزود : هفت مزرعه پرورش ماهیان خاویاری با تولید سالانه حدود یک تن خاویار و ۴۵۰ تن گوشت در شهرستان تالش فعال است.

وی گفت : حدود چهار تن خاویار در این شهرستان آماده استحصال است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت عصرکاسپین تاریخ انتشار 28 آبان 97، کدخبر: ------، www.asrecaspian.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین