پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شنبه ۲۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 13
کد خبر: ۲۰۷۳۶
تاریخ انتشار : ۰۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: اجازه انتشار اوراق مشارکت توسط شرکت‌های بزرگ خصوصی و حضور تعداد بیشتری از وزرا در نشست‌های شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی درخواست‌هایی بود که شب گذشته در دیدار با رئیس‌جمهور مطرح شد و وی نیز قول پیگیری و تحقق آنها را داد.

شعار سال: جلال‌پور رئیس اتاق بازرگانی ایران در کانال تلگرام خود نوشت: شب گذشته افطار مهمان رئیس جمهور بودیم. روزه را که افطار کردیم، دو نکته را خدمت ایشان عرض کردم.

اول از شورای گفت‌وگو گفتم. از آن جا که رئیس جمهور در سخنرانی خود به طرح مسائل در شورای گفت‌وگو اشاره کرد، من هم ضمن تشکر از طیب‌نیا وزیر اقتصاد به‌خاطر حضور منظم در نشست‌ها از رئیس جمهور خواستم به دیگر وزرا نیز تأکید کند که نشست‌های شورا را جدی بگیرند و به‌طور مرتب شرکت کنند. رئیس جمهور هم قول دادند در این زمینه تأکید جدی داشته باشد.

مسعود حجاریان خواستار اجازه انتشار اوراق مشارکت توسط شرکت‌های بزرگ بخش خصوصی شد. رئیس جمهور پس از صحبتی کوتاه با جهانگیری و طیب‌نیا، تحقق آن را ممکن دانست و گفت: شخصاً این موضوع را پیگیری می‌کنم و بهتر است هرچه زودتر مقدمات انجام این کار فراهم شود.

وقتی من هم توضیح دادم که در صورت انتشار این اوراق، نیاز مالی شرکت‌ها توسط عرضه انواع اوراق مشارکت، تأمین می‌شود و منابع بانک ها می‌تواند به شرکت‌های کوچک و متوسط اختصاص داده شود، رئیس جمهور قول پیگیری جدی داد.

با اندكي تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 6 تیر 1395، کد مطلب: 1115081:www. tasnimnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین