پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۷۹۶۵
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
انجمن بیوتکنولوژی ایران در سال ۱۳۷۶ با مجوز کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسما تأسیس شد و به ثبت رسید. در مطلب پیش رو توضیحات کامل تری درباره این انجمن را می خوانید.

شعار سال: انجمن بیوتکنولوژی ایران با بهره‌گیری از توان فکری و علمی متخصصین بیوتکنولوژی کشور در جهت توسعه و گسترش این فناوری مهم روز، در تاریخ ۱۳۷۶/۱۰/۲۱ با مجوز کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رسما تأسیس شد و به ثبت رسید.

تبیین راهبردها و راهکارهای تحقق چشم اندازهای کلان نظام در حوزه زیست فناوری، نهادینه سازی توسعه پایدار و پویا به منظور دستیابی کشور به سهم مناسبی از تولید ناخالص ملی با بهره مندی از فناوری های زیستی، ترغیب، تشویق و جلب مشارکت نیروی انسانی متخصص در کارآفرینی و ایجاد ارزش افزوده اقتصادی، حمایت و تشویق بخش خصوصی جهت فعالیت در زمینه های مختلف زیست فناوری، فرهنگ سازی و زمینه سازی جهت بهره مندی از فناوری های زیستی در راستای ارتقاء کیفیت زندگی مردم، بخشی از اهداف مهم این انجمن است.

در سال ۱۳۸۲ دکتر عارف معاون اول رییس جمهور، به پاس خدمات ارزشمندش به بیوتکنولوژی و ایمنی زیستی به عضویت افتخاری انجمن بیوتکنولوژی کشور در آمد.

دکتر مصطفی معین، دکتر عیسی کلانتری و دکتر مسعود پزشکیان از دیگر اعضای افتخاری این انجمن هستند.

نامه زیر را به عنوان برگی از تاریخ بیوتکنولوژی کشور ببینید:


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران، تاریخ 23 اردیبهشت 98، کد مطلب: 15578: www.irbic.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین