پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 17
کد خبر: ۲۱۹۹۰
تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲
در حالی که صنایع روغن نباتی درخواست افزایش قیمت خود را به دولت ارائه داده بودند به گفته یک مقام مسئول در ستاد تنظیم بازار، کارگروه تنظیم بازار مصوب کرد قیمت انواع روغن حداکثر تا سقف 9 درصد از اول مردادماه امسال افزایش یابد.

شعار سال: یک مقام مسئول در ستاد تنظیم بازار اظهار کرد: کارگروه تنظیم بازار با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف برگزار شد و در جلسه اخیر خود پیشنهاد صنایع روغن نباتی را مبنی بر افزایش قیمت این محصول بررسی کردند که نهایتا مصوب شد تا از اول مردادماه صنایع روغن نباتی بتواند قیمت محصولات خود را تا سقف 9 درصد افزایش دهند.

وی افزود: صنایع روغن نباتی خود می‌تواند بسته به نوع محصول و هزینه‌های تمام شده آن قیمت محصول نهایی خود را تا 9 درصد افزایش دهد که ممکن است در برخی محصولات افزایش قیمت کمتر از این میزان باشد.

به گفته او،‌اگر در این میان تولیدکننده‌ای قیمت محصول خود را بیشتر از 9 درصد افزایش دهد، تخلف مرتکب شده و مشمول احکام تعزیرات حکومتی خواهد شد.

پیش از این نیز علی‌اکبر مهرفرد - قائم مقام بازرگانی وزیر کشاورزی - درباره درخواست تولیدکنندگان روغن‌نباتی برای افزایش قیمت گفته بود پیشنهاد صنایع در سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تصویب و تایید لزوم افزایش قیمت، پس از ماه رمضان به تصویب ستاد تنظیم بازار می‌رسد.

با اندكي تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ايسنا، تاریخ انتشار: 20 تیر 1395، کد مطلب: 95040111005:www. isna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین