پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۴۶۸
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
جنگل‌های بلوط منطقه خهکلون یاسوج بعد از گذشت ۴ روز همچنان در آتش می‌سوزند و مسئولان و متولیان امر از پنجره اتاق‌ خود نظاره‌گر این فاجعه هستند.

شعارسال: جنگل‌های بلوط منطقه خهکلون یاسوج بعد از گذشت ۴ روز همچنان در آتش می‌سوزند و مسئولان و متولیان امر از پنجره اتاق‌ خود نظاره‌گر این فاجعه هستند.

 جنگل‌های خهکلون در کمتر از 5 کیلومتری یاسوج در 4 روز گذشته درست بیخ گوش مسئولان کهگیلویه و بویراحمد می‌سوزد ولی برای متولیان امر محلی از اعراب ندارد.

جالب‌ترین قسمت قصه غم انگیز سوختن جنگل‌های بلوط در کنار شهر یاسوج مرکز پایتخت طبیعت ایران در منطقه خهکلون، پیدا بودن دود خاکستر شدن جنگل‌های زیبا این منطقه در سایه بی تدبیری مسئولانی بوده که از پنجره اتاق خود این دود غم را دیدن می‌کنند.

از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار هکتار از جنگل‌ها و مراتع این استان طعمه حریق شده و بخش زیادی از جنگل‌ها نیز به دلیل آفت خشک شده و قسمت قابل توجهی نیز روزانه با تبر سودجویان و زمین خواران یکی پس از دیگری به زمین می‌افتند.

‌رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از آتش سوزی همزمان جنگل‌ها و مراتع به صورت همزمان در نقطه خبر داد و افزود: آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع کهوا از یک هفته پیش آغاز و در چند مرحله مهار شده اما صبح امروز بار دیگر شعله ور شده است .

رحیمیان با اشاره به اینکه هم اکنون نیز آتش در مراتع و جنگل‌های تنگ تامرادی و کاکان شعله ور است، بیان کرد: میزان خسارت و دلیل آتش سوزی هنوز مشخص نیست.شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  تسنیم،تاریخ انتشار: 30 مرداد98،کدخبر:2080149 ،www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین