site traffic analytics مشکل اصلی کجاست؟"گرانی، تورم و بیکاری" یا رفتن خانم‌ها به استادیوم‌؟! | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۲۷۵۰
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۸
"پروفسور علی کرمی"رئیس بنیاد ملی سبک زندگی سالم نوشت: مشکلات اصلی امروز جامعه، گرانی، تورم، بیکاری، تعطیلی کارخانجات و ناتوانی مدیریتی است نه رفتن خانم‌ها به استادیوم‌های ورزشی؛ برخی نگران منافع و پست و مقام و ثروت‌های باد‌آورده حرام خود هستند.
شعار سال:رئیس بنیاد ملی سبک زندگی سالم نوشت: مشکلات اصلی امروز جامعه، گرانی، تورم، بیکاری، تعطیلی کارخانجات و ناتوانی مدیریتی است نه رفتن خانم‌ها به استادیوم‌های ورزشی؛ برخی نگران منافع و پست و مقام و ثروت‌های باد‌آورده حرام خود هستند.


 "پروفسور علی کرمی" متخصص بیوتکنولوژی پزشکی و رئیس بنیاد ملی سبک زندگی سالم با اشاره به برخی حواشی مشکوک در پی فوت "سحر خدایاری" موسوم به دختر آبی با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به مردم ایران نوشت:

"ملت بزرگ ایران! علت اصلی حاشیه‌سازی‌های اخیر و سوءاستفاده از خودکشی یک دختر جوان چیست؟ آیا مشکل اصلی جامعه نرفتن خانم‌ها به ورزشگاه‌ها است؟! چه دست‌های پنهانی در پشت این جریان‌سازی رسانه‌ای آن هم دقیقاً در ایام عزاداری ماه محرم است؟

همه می‌دانیم مشکلات اصلی امروز جامعه، گرانی، تورم، بیکاری، تعطیلی کارخانجات و مشکلات اقتصادی اجتماعی فرهنگی و سیاسی و ناتوانی مدیریتی است نه رفتن خانم‌ها به استادیوم‌های ورزشی.

بله؛ اصل و ریشه این حوادث این است و مافیاها برای اجرای اهداف کثیف خود کشته‌سازی هم می‌کنند حتی جان یک دختر بی‌گناه؛ برخورد قاطعانه مدیریت جدید قوه قضائیه با رانت‌خواران‌، دزد‌ها و محتکران و بازداشت سران مافیاهای کثیف و خائن و برنامه جدی برای مبارزه شدید و قاطع با دانه درشت‌ها در هر پست و مقامی و اعدام و محکومیت سریع سرکردگان مافیاهای جنایتکار و بازداشت و ممنوع‌الخروج کردن سران تراریخته و شروع بررسی سوابق امنیتی ـ تجاری و کثافت‌کاری‌های آنها، بازداشت چند نماینده فاسد و همه کسانی که 40 سال از فرصت و موقعیت شغلی و جایگاه و پست و مقام برای رانت‌خواری و فساد و خیانت به کشور و مردم استفاده کرده‌اند، حال این جریان و افراد به‌شدت دچار ترس و وحشت شده‌اند بنابراین همانطور که انتظار می‌رفت پروژه  تخریب قوه قضائیه را با کشته‌سازی یک دختر ساده‌لوح و بیمار جوان و پروژه دختر آبی در ایام محرم شروع کردند اما مطمئن باشید شکست خواهند خورد.

مردم عزیز ایران! هشیار باشید حاشیه‌سازان هدفشان حقوق مردم و زنان نیست، هدفشان تضعیف و تخریب قوه قضائیه مقتدر است؛ این جریانات به‌هیچ وجه ارزشی برای حقوق مردم قائل نیستند در غیر این صورت در شرایط سختی مردم، غذا و دارو احتکار نمی‌کردند.

آنها نگران منافع و پست و مقام و ثروت‌های باد‌آورده حرام خود هستند؛ آنها نگران اعدام و زندان و رسوایی خود هستند چون به‌زودی قوه قضائیه به سراغ آنها خواهد رفت.

بله دزد‌ها، مافیاهای تراریخته و سم و کود و علف‌کش‌های سرطان‌زای شیمیایی و غذا و دارو و بهداشتی و آرایشی و سایر لوازم مورد نیاز مردم و خائنین و نفوذی‌ها به‌شدت دچار وحشت شده‌اند بنابراین، مراقب بازی‌های خطرناک مافیاها باشید و فریب نخورید و در بازی آنها شرکت نکنید.

خردمندان هشیار و آگاه می‌دانند که دست مافیاهای کثیف خارجی و عوامل داخلی آنها در پشت این حاشیه‌سازی ها قرار دارد.

ملت ایران از قوه قضائیه به‌خاطر برخورد شدید با رانت‌خواران فاسد حمایت می‌کند و درخواست دارد به‌شدت و قاطعانه با دانه‌درشت‌های فاسد و رانت‌خوار و مافیای تراریخته و سم و کود و علف کش و خائنین که با سلامت مردم‌ تجارت می‌کنند، برخورد شود.

ملت ایران از قوه قضائیه دفاع و حمایت می‌کند و به همه مدیران و مسئولان در هر جایگاهی هشدار می‌دهد که دیگر بس است مردم خسته شده‌اند اما دست از انقلاب و ارزش‌های آن بر نخواهند داشت و در صورت عدم اصلاح خود و شفافیت مالی و اقتصادی و در صورت عدم‌ اجرای وعده‌های داده شده به ملت در رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی باید منتظر برخورد قاطعانه مردم و دستگاه قضاییه باشند.

ملت قهرمان ایران هرگز فریب این حاشیه‌سازی‌ها را نخواهد خورد و دست از مطالبات اصلی خود یعنی توسعه عدالت، رفع تبعیض، حل مشکلات اقتصادی، رونق تولید و کار و اشتغال و اجرای شعارهای اصلی انقلاب و بازگرداندن ارزش‌های اصلی آن به جامعه برنخواهد داشت؛ ملت تا آخر ایستاده‌اند."

شعار سال،با اندکی تلخیص  و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار:22شهریور1398،کد خبر:2095164،www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین