پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۶۲۷
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵
مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: بخشودگی تا سقف ۹۰ درصدی دیرکرد بدهی‌های معوق واحدهای صنعتی از مهم‌ترین مشوق‌هایی است که در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ارائه شد.

شعار سال: به نقل  از روابط عمومی شهرک صنعتی یزد، محمد لطفی‌معز در بازدید از شهرک‌های صنعتی استان یزد اظهار داشت: در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از واحدهای صنعتی و صنفی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور مشوق‌هایی در ارتباط با بخشودگی جرائم دیرکرد بدهی‌های معوق در نظر گرفته شده است.

وی افزود: واحدهای تولیدی و صنعتی بهره‌بردار مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، طبق دستورالعمل در صورت پرداخت 50 درصد اصل بدهی، مشمول75 درصد بخشودگی جرائم دیرکرد قرار می‌گیرند و چنانچه صددرصد مبلغ اصل بدهی را پرداخت کنند تا 90 درصد تعدیل تأخیر بخشوده می‌شود.

مشاور و بازرس ویژه مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد: واحدهای تولیدی تنها تا پایان شهریور 95 فرصت دارند از این مشوق‌ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: واحدهای تولیدی و صنعتی که مشمول پرداخت تعدیل بدهی معوق بوده و تاکنون موفق به پرداخت مبالغ اعم از اصل بدهی و تعدیل معوقه نشده، می‌توانند در مدت زمان کم باقیمانده با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها از مزایای این مشوق‌ها بهره‌مند شوند.

لطفی‌معز اظهار کرد: راه‌اندازی واحدهای صنعتی غیر فعال، افزایش ظرفیت تولید و تسریع در به بهره‌برداری رساندن واحدهای صنعتی از مزایای این مشوق‌ها است.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار 7 مرداد 95 ، کد مطلب: 1142481: www.tasnimnews.comاخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین