پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۴۷۴۷۶
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
اولین فرا صندوق کشور در بازار سرمایه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمد مخبر رییس ستاد اجرایی و محمد مهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد رونمایی شد.
شعارسال: اولین فرا صندوق کشور به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد اجرایی فرمان امام و دانشگاه آزاد اسلامی و برخی نهادهای اقتصادی در قالب سرمایه‌گذار راه اندازی شد تا این نهاد مکمل زنجیره تامین نیاز مالی فعالیت‌های دانش بنیان شود.
با توجه به اینکه زنجیره تامین مالی زیست بوم فناوری نیاز به حمایت دارد و از سوی دیگر کشور در توسعه فناوری به مرحله‌ای از بلوغ رسیده است که نیازمند تامین سرمایه گذاری‌های کلانتر می‌باشد، فرا صندوق در این راستا تشکیل شده است.
در آیین رونمایی و پذیره نویسی این فرا صندوق، سرمایه‌گذاری ۵ هزار میلیارد ریالی در صندوق های جسورانه در بازار سرمایه انجام شده است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایرنا ، تاریخ انتشار: 10 آبان 1398 ، کدخبر: 83575396 ، www.irna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین