پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 22
کد خبر: ۲۶۱۸۵۹
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
به نقل از روسیاالیوم، یکی از بازرگانان سوری که نامش در فهرست جدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه سوریه قرار گرفته است، واکنش جالبی به این موضوع نشان داد.
شعارسال: یکی از بازرگانان سوری که نامش در فهرست جدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه سوریه قرار گرفته است، واکنش جالبی به این موضوع نشان داد.
 
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، یکی از بازرگانان سوری که نامش در فهرست جدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه سوریه قرار گرفته است، واکنش جالبی به این موضوع نشان داد.
 
وسیم القطان گفت: این افتخاری برای من است که نامم در فهرست تحریم اتحادیه اروپا قرار گرفته است.
 
وی که رئیس اتاق بازرگانی ریف دمشق است در صفحه شخصی خود نوشت: گنجانده شدن نام من در این فهرست، مدالی بر سینه ام است.
 
القطان توجیه اتحادیه اروپا درباره علل تحریم ها را بهانه های واهی توصیف کرد و افزود: اتحادیه اروپا طرف اساسی در تحریم آمریکا علیه سوریه است. این اقدامات اتحادیه اروپا غیرانسانی است و علت گنجاندن نام من در این فهرست، ارتباط من با دولت سوریه و رئیس جمهور حکیم آن و پایداری و میهن پرستی من است که به آن افتخار می کنم.
 
گفتنی است که روز گذشته اتحادیه اروپا نام وسیم القطان و هفت تاجر دیگر سوری به همراه دو شرکت سوری را در فهرست تحریم های جدید خود قرار داد.


شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از  خبرگزاری  مهر  ،تاریخ انتشار:   29 بهمن  1398،کدخبر:   4856164 ،www.mehrnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین