پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۴۷۵۶
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۷
با افزایش قیمت خودروی پراید به حدود 80 میلیون تومان، شاهد جهت گیری هایی خاص از طنز تا تنفر در افکار عمومی می باشیم. به سادگی می توان استدلال نمود که مسخره کردن یا ابراز تنفر از خودروی کم کیفیت پراید، نه تنها دردی را دوا نمی کند، بلکه می تواند منحرف کننده دردی بزرگتر بنام بی کفایتی تهوع آور مدیریت دولتی خصوصا در حوزه اقتصاد باشد.پراید صرفا می تواند نشانه ای از بی کفایتی ها، نادانی ها، فسادها،زد و بندها و ....، باشد. هزاران هزار مورد مشابه و بالاتر از پراید در این کشور وجود دارد.

شعار سال:با افزایش قیمت خودروی پراید به حدود 80 میلیون تومان، شاهد جهت گیری هایی خاص از طنز تا تنفر در افکار عمومی می باشیم. به سادگی می توان استدلال نمود که مسخره کردن یا ابزار تنفر از خودروی کم کیفیت پراید، نه تنها دردی را دوا نمی کند، بلکه می تواند منحرف کننده دردی بزرگتر بنام بی کفایتی تهوع آور مدیریت دولتی خصوصا در حوزه اقتصاد باشد.پراید صرفا می تواند نشانه ای از بی کفایتی ها، نادانی ها، فسادها،زد و بندها و ....، باشد. هزاران هزار مورد مشابه و بالاتر از پراید در این کشور وجود دارد.

10 سال قبل با پراید ۸۰ میلیونی چی میتونستیم بخریم؟

پراید را مسخره نکنید،پراید یک نشانه است

 

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین