پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۸۴۶۸۶
تاریخ انتشار : ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۲
۱۷ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در نامه‌ای به استاندار خوزستان خواستار شفاف سازی نحوه هزینه کرد بودجه ۵۰ میلیون یورویی آبرسانی به غیزانیه شدند.
شعار سال: ۱۷ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در نامه‌ای به استاندار خوزستان خواستار شفاف سازی نحوه هزینه کرد بودجه ۵۰ میلیون یورویی آبرسانی به غیزانیه شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
“ما اگر میخواهیم مردم در صحنه‌ی اقتصاد باشند، باید صحنه‌ی اقتصادی امنیت داشته باشد؛ اگر امنیت را میخواهیم، بایستی دست مفسد و سوءاستفاده‌چی و دورزننده‌ی قانون و شکننده‌ی قانون بسته بشود؛ مبارزه‌ی با فساد این است؛ این باید جدی گرفته بشود؛ امروز خوشبختانه مسئولین این را میگویند، لکن گفتن کافی نیست. همه‌ی مسئولین – چه مسئولین اجرائی، چه مسئولین قضائی و چه مسئولین قوه‌ی مقننه – در این جهت مسئولند. اگر چنانچه وضع اجتماع، وضع اقتصادی کشور مثل یک خانه‌ی بی درودروازه‌ای بود که هرکه خواست آمد، هرجور خواست عمل کرد، هرچه خواست برد، خورد، خب معلوم است، انسان نجیبِ شایسته‌ی متینی که میخواهد از راه حلال ارتزاق کند، طبعاً جلو نمی‌آید. شفاف‌سازی، شرط اصلی این فسادستیزی است؛ باید شفاف‌سازی بشود. ”
“بخشی از بیانات رهبرانقلاب در جلسه تبیین سیاست‌های اقتصاد اقتصادی”

جناب آقای غلامرضا شریعتی
استاندار محترم خوزستان
با سلام.
با توجه به گذشت چند هفته از اتمام زمان وعده داده شده برای افتتاح طرح آبرسانی به روستا‌هایی از بخش غیزانیه، ضمن تشکر بابت انجام وظیفه و تلاش‌های هرچند اندک و مشخصا ناکافی صورت گرفته در این راستا، طی پیگیری‌های مداوم صورت گرفته در این مدت مشخص شده است که غیزانیه هنوز آب ندارد. اکنون ۱۷ تشکل دانشجویی درخواست دارند تا با توجه به بودجه اختصاص یافته ۵۰ میلیون یورویی از صندوق توسعه ملی برای حل کامل معضل آب اهواز و خوزستان، شفاف‌سازی کامل درباره چگونگی و مقدار تحصیل و نگهداری این بودجه، و از همه مهمتر ریز هزینه‌کرد آن صورت پذیرد.

بدیهی است تاکنون این مبلغ به شیوه درست و با مدیریت جهادی مصروف رفع مشکلات مردم شریف، نجیب و انقلابی این استان نشده است وگرنه وضعیت آب و فاضلاب شهری و روستایی این استان به شیوه کنونی و بحران‌ساز نبود.

در همین راستا بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی نیز اعلام آمادگی می‌کند که پس از انجام هماهنگی‌ها ظرف چند هفته سامانه اینترنتی لازم برای شفاف‌سازی مخارج بودجه‌ای تخصیص یافته پیشین و این بودجه ۵۰ میلیون یورویی را آماده کرده و به تدریج تکمیل نماید.

امضا: بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی (ره) و
دانشگاه آزاد اسلامی اهواز
دانشگاه علوم پزشکی اهواز
دانشگاه پیام نور اهواز
دانشکده نفت اهواز
دانشگاه فرهنگیان (پردیس حضرت رسول) اهواز
دانشگاه آل طه
دانشگاه امام صادق (ع)
دانشگاه سوره
دانشگاه شهید شمسی پور
دانشگاه فرهنگیان تهران
دانشگاه مذاهب اسلامی
دانشکده فنی انقلاب اسلامی
دانشکده فنی دکتر شریعتی
مدرسه عالی شهید مطهری
پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ انتشار: 9 تیر 1399، کد خبر: 858316،www.snn.ir  

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین