پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۹۰۸۰۰
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
ادعا شده است که رزومه علمی بذرپاش هم دارای سوالات عدیده و عدم شفافیت هائی چند است. سوال اینجاست که کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ، چه چیز را بررسی نموده است و کمیسیون اصل 90، در چه زمانی قصد ورود به بررسی داستان را دارد؟ منتظر توضیحات احتمالی و روشنگری های آقای بذرپاش در خصوص ایرادات ادعا شده در رزومه هستیم.
شعار سال:او دیروز در ادامه روزمه سازی هایش لیست مقالاتش را چاپ کرد و جالب اینکه مقاله ای در سال ۲۰۱۶ در مجله ای به چاپ رسانده که سال ۲۰۱۱ آخرین سال انتشار آن بوده است!

قضیه معمولا از این قرار است که این افراد پولی به نویسندگان قلابی می دهند و آنها هم با پیدا کردن مجلاتی که دیگر چاپ نمی شوند، یک وبسایت دروغین و جعلی به نام این مجلات ثبت می کنند و با کلاشی و کلاهبرداری، مقالات جعلی را در این وبسایت ها قرار می دهند.


‏از ۶ مقاله ای که در این تصویر به عنوان رزومه پژوهشی بذرپاش ذکر شده ۴ تا در نشریه مدیریت فردا به صاحب امتیازی پدر خانمش دکترعلی احمدی منتشر شده است.

 

پایگاه تحلیلی- خبری شعار سال، برگرفته از فضای مجازی
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین