پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۰۲۱۶
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
رییس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از برطرف شدن اختلاف میان نمایندگی‌های شرکت‌های بیمه با سازمان تامین اجتماعی در خصوص هزینه‌های بیمه خبر داد.
شعار سال : غلامرضا سلیمانی با اعلام خبر حل مشکل ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی، اظهار داشت: به دلیل مشکل ایجاد شده میان نمایندگان بیمه با سازمان‌تامین اجتماعی در خصوص هزینه‌های بیمه و تصور سازمان تامین اجتماعی مبنی بر اینکه نمایندگان بیمه، پیمانکاران آن سازمان بوده و بابت پیمانکاری درصد بالایی (حدود ۱۶درصد) را برای هزینه بیمه‌ای آن‌ها در نظر گرفته بود، اقداماتی در راستای برطرف شدن این سوء برداشت صورت گرفت.

*** ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی

 رییس کل بیمه مرکزی در پایان با تاکید بر اینکه نمایندگان شرکت‌های بیمه در غالب بخش خصوصی در حال فعالیت هستند، افزود:براساس پیگیری‌های صورت گرفته از سوی بیمه مرکزی و سندیکای بیمه‌گران ایران، مسئله ماده ۳۸ نمایندگان بیمه برطرف شد به این معنا که دیگر از طرف سازمان‌تامین اجتماعی مبلغ بیمه پیمانکاری از نمایندگان دریافت نمی‌شود.

به تمامی ۸۰ هزار نمایندگان بیمه سراسر کشور همچنین ابلاغ شده است تا به شعب سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده و کد شغل خود را دریافت کنند.

ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی کلیه کارفرمایان و پیمانکاران تحت عضویت سازمان‌تامین اجتماعی را مکلف می‌سازد که علاوه بر بیمه کردن کارکنان خود، نسبت به بیمه نمودن نیرو‌های مربوط به پروژه‌های مناقصه‌ای و قراردادی نیز اقدام کند.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته ازصنایع پرس، تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: ۲۱۴۷۲۵، sanayepress.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین