پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۰۴۷۴
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
بیمه مرکزی صلاحیت امین احمدیان، همسر بهاره هدایت، متهم امنیتی فتنه ۸۸ و ابان ۹۸ را تایید کرد و به این ترتیب وی توانست به عضویت هیات مدیره بیمه البرز درآید.
شعار سال:بیمه مرکزی صلاحیت امین احمدیان، همسر بهاره هدایت، متهم امنیتی فتنه ۸۸ و ابان ۹۸ را تأیید کرد و به این ترتیب وی توانست در انتخابات هیأت مدیره، به نمایندگی از صندوق بیمه روستایی و عشایری به عضویت در هیأت مدیره بیمه البرز درآید.
 
تأیید صلاحیت او در بیمه مرکزی در حالی انجام شد که شنیده شده حراست بیمه مرکزی به علت سوءسوابق مدیریتی و اخلاقی او در بیمه ملت و قبل از آن، با تأیید صلاحیت وی مخالفت کرده بود.
 
مشخص نیست چرا سلیمانی، مدیرعامل بیمه مرکزی، بی‌توجه به سوءسوابق احمدیان که بارها با مواضع همسرش در مخالفت با رهبری و کشور همراه بوده، حاضر شده بر تأیید صلاحیت وی، مهر تائید بزند.
 
شنیده شده مدیر حراست یکی از وزارتخانه‌ها در اعمال فشار برای تائید صلاحیت احمدیان نقش مؤثری داشته است.
 
نیمه اردیبهشت ماه گذشته نیز خبرهایی مبنی بر انتصاب امین احمدیان در هیأت مدیره بیمه البرز به گوش رسید که پس از چند روز تکذیب شد.
 
اما گویا از همان زمان احمدیان در حال رایزنی با بیمه مرکزی برای گرفتن تأیید صلاحیتش بوده و موفق شده است.
 
لازم به توضیح است که امین احمدیان به علت داشتن حواشی در اسفندماه گذشته از هیأت مدیره بیمه ملت برکنار شد. بهمن ۹۸ بود که شنیده شد احمدیان قرار است به عنوان جایگزین نظرعلی صلاحی‌نژاد مدیرعامل نجومی‌بگیر و عزل‌شده بیمه ملت، روانه این شرکت بیمه‌ای شود اما سوابق وی، مانع این انتصاب شد.
 
امین احمدیان، عضو گروهک غیرقانونی ادوار تحکیم وحدت و همسر بهاره هدایت از متهمان امنیتی فتنه ۸۸ است که بیش از ۷ سال سابقه زندانی شدن دارد و اخیراً نیز به علت سازماندهی تجمعات غیرقانونی زمستان ۹۸ در مقابل دانشگاه امیرکبیر و در مخالفت با رهبر انقلاب و توهین به شهید سردار سلیمانی نیز به چهار سال زندان محکوم شد؛ احمدیان همچنین در مواضع همسرش با وی همراه بوده و بارها در همین زمینه با رسانه‌های ضدانقلاب و معاند مصاحبه کرده است.
 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  مهر، تاریخ انتشار:   24 شهریور 1399، کدخبر:  5023856،www.mehrnews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین