پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۶۶۶۶
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
مدیرکل بازرسی استانداری تهران گفت: همه بازرسین فرمانداری ها در راستای تحقق شعار سال حرکت کنند و عملیاتی کردن این شعار را نصب العین قرار دهند و اگر با مانعی بر سر راه تولید و ایجاد اشتغال مواجه شدند قانونا موظف به رفع موانع هستند.

شعار سال: محمد میرزایی خالص در نشست با بازرسین فرمانداری های استان  تهران اظهار داشت: شاخص های عمومی استانداری ثبت شده و شاخص های اختصاصی مربوط به ارزیابی فرمانداری ها نیز محقق می شود.

 
وی با بیان اینکه تدوین شناسنامه جامع مختص هر شهرستان  با شناسایی ظرفیت های هر شهرستان در دستورکار قرار دارد افزود: بازرسین فرمانداری تنها بازرس فرمانداری نیستند بلکه باید در بر همه ارکان حاکمیتی شهرستان  اعم از بخشداری ها، شهرداری ها و دهیاری ها نظارت عالیه داشته باشد.
 
مدیرکل بازرسی استانداری تهران با بیان اینکه راهبرد اداره کل بازرسی استانداری تهران پرهیز از مچ گیری و اتخاذ و اعمال سیاست پیشگیرانه است عنوان کرد: در بحث انتخابات هیات های بازرسی در تمامی شهرستان ها تشکیل شده و انتظار از بازرسین انتخابات عمل به وظایف ذاتی است و هیچ بازرسی نباید حمایتی از هیچ کاندیدایی داشته باشد.
 
میرزایی خالص با اشاره به اینکه هدف ما در انتخابات افزایش مشارکت، بی طرفی و تامین سلامت انتخابات است گفت: مردم از ابتدای انقلاب با مقاومت توطئه دشمنان و تحریم ها را خنثی کرده اند اما نمی توانند بپذیرند که در شرایط فشار اقتصادی رئیس اداره ای مرتکب تخلفات مالی شده است.
 
وی ببا بیان اینکه برای اتخاذ اقدامات پیشگیرانه و کاهش تخلفات ابتدا باید گلوگاه های فساد شناسایی شوند تصریح کرد: همه بازرسین فرمانداری ها در راستای تحقق شعار سال حرکت کنند و عملیاتی کردن این شعار را نصب العین قرار دهند و اگر با مانعی بر سر راه تولید و ایجاد اشتغال مواجه شدند قانونا موظف به رفع موانع هستند و تحقق شعار سال اولویت اصلی اداره کل بازرسی است.
 
مدیرکل بازرسی استانداری تهران خاطرنشان کرد: جلسات ملاقات مردمی فرمانداران به صورت مستمر و هفتگی روزهای سه شنبه هر هفته برگزار می شود و البته باید با نگاهی دقیق و کارشناسی در راستای رفع مشکلات شهروندان باشد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۰۵۹۷۵۹، www.ilna.news.ir.

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین