پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۸۴۴۷
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
محمد مهدی همت یادگار شهید محمد ابراهیم همت، در توئیتی مدعی شده است که علت پر کشیدن سردار حجازی عارضه قلبی نبوده و از عبارت شهید سید محمد حجازی استفاده کرده است؟ بنظر می‌رسد، نهاد‌های مسئول قبل از حاشیه دار شدن این ادعا، می‌بایست شفاف سازی‌های لازم را مبذول دارند. محمد مهدی همت، درگذشت سردار حجازی را خدمت رهبر انقلاب هم تسلیت عرض کرده است.

شعار سال: محمد مهدی همت، یادگار محمد ابراهیم همت (شهید همت ، زاده ۱۲ فروردین ۱۳۳۴ شهرضا و درگذشته ۱۷ اسفند ۱۳۶۲ در جریان عملیات خیبر در جزیره مجنون است. شهید همت معلم و نظامی ایرانی و از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران در جنگ ایران و عراق بشمار می‌آمد. وی پس از انقلاب و در سال ۱۳۶۱ مدت کوتاهی را در جبهه جنگ لبنان و اسرائیل گذراند، سپس به ایران بازگشت و در جبهه‌های جنگ ایران و عراق در عملیات‌هایی چون فتح‌المبین، بیت‌المقدس، رمضان و خیبر مسئولیت‌هایی را عهده‌دار بود. او در اسفند ۱۳۶۲ در جریان عملیات خیبر به شهادت رسید ) در توئیتی مدعی شده است که علت پر کشیدن سردار حجازی عارضه قلبی نبوده و از عبارت شهید سید محمد حجازی استفاده کرده است؟  محمد مهدی همت، درگذشت سردار حجازی را خدمت رهبر انقلاب هم تسلیت عرض کرده است.

بنظر می رسد، نهادهای مسئول قبل از حاشیه دار شدن این ادعا، می بایست شفاف سازی های لازم را مبذول دارند. چرا که حاشیه های نفوذ و حاشیه های مربوط به بعضی از اختلاف نظرها در کادر ارشد مدیریتی سپاه پاسداران، ممکن است بشکل ناشیانه ای به این توئیت ربط داده شود و برای منافع ملی ایجاد هزینه کند.

اختصاصی پایگاه تحلیلی- خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین