پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۶۰۵۱
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۱
رییس اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: علیرغم همه اتفاقات، امیدواریم مشارکت در انتخابات بالا باشد. خوشحال هستیم که بیشتر شعار‌ها از طرف کاندیدا‌های ریاست جمهوری جنبه اقتصادی دارد و نیز بسیار ناراحتیم که این شعار‌های اقتصادی بر همان مبنای صدقه‌ای و اعانه‌ای استوار است.
شعار سال: غلامحسن شافعی در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: علیرغم همه مشکلات بازهم بخش خصوصی در سال ۹۹ توانست در اداره کشور نقش طلایی خود را بازی کند و جای بسیاری از کمبود‌ها را پر کند. امیدواریم با تغییر نگاه‌هایی که به وجود آمده، سال پیش رو سال خوبی باشد.

وی با اشاره به تصمیم وزیر اقتصاد در مورد اخذ مالیات در حوزه‌های مالیاتی استان‌ها تصریح کرد: این که مالیات در حوزه‌های مالیاتی واحد‌های خود استان‌ها دریافت شود اتفاق بسیار مثبتی است و به عدالت مالیاتی نیز کمک کرده است.

رییس اتاق بازرگانی ایران اضافه کرد: علیرغم همه اتفاقات، امیدواریم مشارکت در انتخابات بالا باشد. خوشحال هستیم که بیشتر شعار‌ها از طرف کاندیدا‌های ریاست جمهوری جنبه اقتصادی دارد و نیز بسیار ناراحتیم که این شعار‌های اقتصادی بر همان مبنای صدقه‌ای و اعانه‌ای استوار است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار:۱7 خرداد ۱۴۰۰، کدخبر:

۱۰۸۶۶۴۷، www.ilna.news
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین