پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۴۷۳
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴
داود زارعیان از اساتید ارتباطات چند روزی است که در بستر بیماری است و بنابراعلام نزدیکان وی، ویروس کرونا بخش قابل توجهی از ریه‌های او را درگیر کرده.

شعار سال: حال داود زارعیان که چند روزی است در بیمارستان بستری است، وخیم گزارش می‌شود. پزشک معالج با اشاره به درگیری قابل توجه ریه‌ها با کرونا از نزدیکان وی خواسته برای سلامتی اش دعا کنند.
 
داود زارعیان در سال ١٣۴۴ در شهرستان دامغان به دنیا آمد. وی مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۳۶۷ در رشته علوم اجتماعی با گرایش علوم ارتباطات، روزنامه نگاری و روابط عمومی از دانشگاه علامه طباطبائی اخذ کرد. سپس در سال ۱۳۷۵ در مقطع کارشناسی‌ارشد رشته علوم ارتباطات و در سال ۱۳۸۱ دکترا علوم ارتباطات خود را از دانشگاه علامه طباطبائی مدارک دانشگاهی خود را اخذ کرد.
 
وی از نخستین مدرسان دانشکده خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بود که در دانشگاه علامه طباطبایی و دیگر دانشکده های علوم ارتباطات تدریس می کرد.

داود زارعیان، دارای دو فرزند است که در سوابق علمی و اجرایی او مواردی چون قائم مقام اداره پشتیبانی وزارت سپاه، رئیس اداره انتشارات روابط عمومی وزارت پست و تلگراف و تلفن، مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مدیر کل روابط عمومی بانک مسکن به چشم می‌خورد.

این مدرس دروس روابط عمومی و روزنامه نگاری در دانشگاه علامه طباطبایی و سایر مؤسسات آموزش عالی دولتی و آزاد، نگارش کتاب مبانی کلی ارتباطات جمعی (انتشارات کارگزار روابط عمومی، 1382) و ارائه مقاله علمی در سمینارهای تخصصی روابط عمومی، روزنامه نگاری و فناوری اطلاعات را در کارنامه پژوهشی خود دارد.
 
رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، عضو کمیته علمی برگزاری جشنواره های روابط عمومی، دبیر اولین و دومین جشنواره نشریات روابط عمومی، مدیر مسؤول ماهنامه ارتباطات و بانک مسکن، عضو شورای سردبیری ماهنامه پیام ارتباطات و کارگزار روابط عمومی، عضو کمیسیون زیربنایی مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نماینده شرکت مخابرات ایران در فرهنگستان زبان و ادب فارسی بخشی از سوابق اجرایی اوست.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی عصر ایران  ، تاریخ انتشار: 29 تیر 1400، کدخبر:794542 ،www.asriran.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین