پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۷۰۵
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
استاندار تهران با اشاره به اصلاح قانون منع استقرار واحدهای صنعتی در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران از فراهم شدن زمینه افزایش ظرفیت تولید به میزان ۲ برابر ظرفیت موجود صنایع خبر داد.
شعارسال: انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به لزوم تحقق شعار سال گفت: قانون ممنوعیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران، همواره مشکلات مهمی برای واحد‌های تولید و صنعتی در سطح استان تهران ایجاد کرده بود. از دو سال پیش و با پیگیری‌های مستمر، مرتفع شدن این معضل به نفع تولید پیگیری شد که اثرات موثری بر تولید و اشتغال بیشتر دارد.

وی افزود: بر این اساس صدور مجوز توسعه و نوسازی برای واحد‌های دارای پروانه بهره برداری و کارت شناسایی مستقر در خارج از شهرک‌ها و نواحی صنعتی تا حداکثر دو برابر ظرفیت موجود در زنجیره تولید در عرصه و اعیان موجود با رعایت ضوابط محیط زیستی مربوطه بلامانع است.
 
منع استقرار واحدهای صنایع در نزدیکی تهران و تاثیر بر تولید و اشتغال
 

محسنی بندپی تاکید کرد: سازمان حفاظت محیط زیست مکلف است به استعلام‌های مربوط به احداث و توسعه واحد‌های صنعتی، شهرک‌ها و نواحی صنعتی حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز و توسعه آن را حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز از تاریخ تکمیل مدارک و مستندات پاسخ دهند و عدم پاسخ در مهلت مقرر به منزله موافقت خواهد بود.

شعارسال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری زیست آنلاین، تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۰، کدخبر: ۸۴۹۵۲، zistonline.com.
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین