پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - 2024 April 14
کد خبر: ۳۵۵۹۷۷
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۴
شرکت نفت‌پارس در سال گذشته ۵ میلیارد و ۸۵۲ میلیون تومان به‌عنوان سهم اتاق بازرگانی به این نهاد بخش خصوصی پرداخت کرده است.
شعار سال: براساس صورت مالی شرکت نفت‌پارس، این گروه در سال گذشته ۵ میلیارد و ۸۵۲ میلیون تومان به‌عنوان سهم اتاق بازرگانی به این نهاد بخش خصوصی پرداخت کرده است. همچنین شرکت نفت‌پارس حدود یک میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان نیز به عنوان کمک به ارگان‌ها و اعانات به نهاد‌ها و ارگان‌های مختلف پرداخت کرده که نامی از آن‌ها منتشر نشده است.

در مورد سهم اتاق بازرگانی لازم به توضیح است طبق قانون مصوب مورخ ۲۵ آبان ماه ۷۲ مجلس شورای اسلامی، دارندگان کارت بازرگانی موظفند سه هزارم درآمد مشمول مالیات مندرج در برگ تشخیص و یا قطعی خود را به‌عنوان سهم سه در هزار اتاق بازرگانی به حساب این نهاد بخش خصوصی واریز کنند. این پرداخت گرچه قانونی است؛ اما به اذعان فعالان اقتصادی، عملکرد اتاق بازرگانی هم در بخش درآمدزایی و هم در بخش ارائه خدمات و هزینه‌کرد‌ها چندان شفاف نیست.
 
دریافتی میلیاردی اتاق بازرگانی از شرکت نفت پارس

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از نود اقتصادی، تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۰، کدخبر: ۲۱۴۳۳۱۴، www.۹۰eghtesadi.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین