پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۹۲۸۱
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت:متاسفانه برخی رانندگان ناوگان برون شهری و جاده‌ای بیش از ۵۰ درصد ظرفیت خود مسافر سوار می‌کنند و مقررات فاصله اجتماعی را زیر پا می‌گذارند که این اقدام با توجه به شیوع ویروس کرونا تخلف است و هر مسافر اضافی ۳۰هزار تومان جریمه دارد.
شعارسال: سرهنگ محمد قانعی‌نژاد افزود: در پایانه‌های مسافربری به دلیل انجام کنترل‌ها، رانندگان مجبور به رعایت طرح تعداد مسافران به میزان ۵۰ درصد ظرفیت هستند، اما در مسیر و در داخل شهر، برخی رانندگان تمام ظرفیت خود را مسافر سوار می‌کنند.

وی اضافه کرد: جریمه هر مسافر اضافه ۳۰۰ هزار ریال است و علاوه بر جریمه، دفترچه راننده متخلف به کمیسیون ماده ۱۱ راهداری ارجاع می‌شود.

جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی از شهروندان خواست با توجه به شیوه ویروس کرونا، از جابه جایی با ناوگان برون شهری که پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نمی‌کنند پرهیز کنند.
طبق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از اسفند ماه پارسال اتوبوس‌های بین شهری نباید بیش از ۵۰ درصد ظرفیت مسافر سوار کنند.

تردد اتوبوس‌های جاده‌ای با ظرفیت کامل تخلف است

شعارسال، بااندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری قدس آنلاین، تاریخ انتشار:۲۳ شهریور ۱۴۰۰، کدخبر:۷۶۸۹۵۲، http://www.qudsonline.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین