پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۸۰۵
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
بانک پرحاشیه پیرو تکلیف بانک مرکزی مبنی بر افزایش سرمایه ۲۵۰۰ درصدی از محل آورده نقدی از پیگیری رفع موانع قانونی این تامین مالی و اقدام جهت به روز رسانی گزارش طرح توجیهی خبر داد.
شعار سال: بانک سرمایه که در جریان معاملات یکشنبه با صف خرید روبرو شده، پیرو تکلیف بانک مرکزی مبنی بر افزایش سرمایه ۲۵۰۰ درصدی از محل آورده نقدی از پیگیری رفع موانع قانونی این تامین مالی و اقدام جهت به روز رسانی گزارش طرح توجیهی خبر داد.

براین اساس، "سمایه" اعلام کرد: بانک مرکزی به عنوان ناظر فعالیت بانک‌ها در راستای احیای بانک سرمایه، این بانک را مکلف به تهیه گزارش طرح توجیهی افزایش سرمایه از مبلغ ۴۰۰ میلیارد به ۱۰.۴ هزار میلیارد تومان از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی کرده که این بانک نسبت به تهیه طرح مزبور اقدام و برای حسابرس و بازرس قانونی بانک جهت اظهار نظر ارسال کرد.

طبق آخرین مذاکرات صورت پذیرفته به منظور تکمیل فرآیند افزایش سرمایه به دلیل وجود چند محدودیت قانونی و تاکید حسابرس و بازرس قانونی بانک مبنی بر مشخص نبودن نرخ وجه التزام بانک مرکزی، بانک در حال پیگیری رفع موانع قانونی از طریق مراجع ذیصلاح است که به محض حصول نتیجه مراتب از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد. پیرو جلسه برگزار شده با مدیر نظارت بازار اولیه سازمان بورس، مقرر شد بانک نسبت به روز رسانی گزارش طرح توجیهی بانک اقدام کند که این موضوع در دست انجام است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از بورس پرس، تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۷۶۲۴۹، boursepress.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین