پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۷۰۰
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
نماینده مردم چابهار در واکنش به اینکه سوال که «چقدر ضرورت دارد بودجه نهاد‌های مندرج در جدول ۱۷ که نهاد‌های فرهنگی با بودجه‌های کلان هستند و خروجی عملکردشان مشخص نیست، در این شرایط سخت اقتصادی به حوزه عمرانی اختصاص یابد؟»، ابراز داشت: علی‌القاعده باید بودجه نهاد‌هایی که وجودشان ضرورت کشور است، اما شاید در شرایط فعلی اقتصادی کارکردشان اولویت نباشد، فعلا کاهش داده و برای اعتبارات عمرانی و زیرساختی اختصاص داد.

شعار سال:معین‌الدین سعیدی نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی ، در رابطه با ارائه لایحه بودجه توسط دولت به مجلس و جزئیات این لایحه، گفت: آقای رئیس‌جمهور در زمان ارائه لایحه بودجه، کلیاتی از این لایحه را بیان کردند اما نگرانی‌های جدی در برخی حوزه‌ها وجود دارد.
 
وی ادامه داد: ما احساس می‌کنیم که سازمان برنامه و بودجه، بودجه ۱۴۰۱ را انقباضی بسته است و امیدواریم که ریاضت‌ها شامل نهادهایی شود که کارشان واقعا خیلی الان اولویت کشور نیست و امید داریم که درخصوص مناطق محروم شاهد تکرار و بازگشت به روندهای معیوب گذشته در تزریق اعتبارات قطره‌چکانی نباشیم، ان‌شاءالله.
 
سعیدی تاکید کرد: اگر چنین باشد این فاصله‌های موجود میان شاخص‌های توسعه انسانی بین مناطق محروم و مناطق برخودار بیشتر و بیشتر خواهد شد.
 

نماینده مردم چابهار در واکنش به اینکه سوال که «چقدر ضرورت دارد بودجه‌ نهادهای مندرج در جدول ۱۷ که نهادهای فرهنگی با بودجه‌های کلان هستند و خروجی عملکردشان مشخص نیست، در این شرایط سخت اقتصادی به حوزه عمرانی اختصاص یابد؟»، ابراز داشت: علی‌القاعده باید بودجه نهادهایی که وجودشان ضرورت کشور است اما شاید در شرایط فعلی اقتصادی کارکردشان اولویت نباشد، فعلا کاهش داده و برای اعتبارات عمرانی و زیرساختی اختصاص داد.
 
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در رابطه با روش پلکانی افزایش حقوق در سال آینده، اظهار کرد: این رویکرد در نحوه افزایش حقوق را رویکرد درستی می‌دانیم، هرچند فریاد خیلی از آقایان حتما بلند خواهد شد اما این روش، روش درستی است که آن‌هایی که دریافتی‌های زیادی دارند باید بیشتر مالیات را بدهند و کمترین افزایش را هم داشته باشند.
 
وی در خصوص حذف ارز ترجیحی، خاطرنشان کرد: یک ابهامی در این زمینه وجود داشت که صحبت کردیم و به ما گفتند کماکان برای دارو و کالاهای اساسی وجود خواهد داشت، البته من رأساً نمی‌توانم تایید کنم.
 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین  ، تاریخ انتشار: 22  آذر  1400، کدخبر: ، www.khabaronline.ir،1582336

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین